kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Dřevočal Martina

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii Tvrdé matrace

Datum doporučení: Prosinec 2018

Klady:

Výška 20 cm

Antibakteriální materiál

Zápory:

Záruka pouze 3 roky

4 800 Kč
orientační cena

Základní parametry

Ani při výběru matrací s tvrdostí 2 jsme nezapomněli na matrace partnerské. Jednou z nich je i matrace Martina od české značky Dřevočal. Pravděpodobně jde o jednu z nejuniverzálnějších matrací, které v našem výběru máme. Spojuje totiž tvrdost 2 a 3, tedy nejoblíbenější tvrdosti na trhu. Ideálně bude vyhovovat partnerům, z nichž má jeden radši měkčí a druhý tvrdší matraci, ale ani jeden nevyhledává žádný extrém. Navíc unese až 130 kg, je tedy vodná i pro muže nebo osoby s vyšší váhou. Pokud hledáte zlatý střed v oblasti matrací, můžeme vám tuto směle doporučit.

Na výšku měří matrace 20 cm, stejně jako většina námi doporučovaných produktů je ke koupi ve všech běžných rozměrech, spojené matrace na dvoulůžko jsou s příplatkem. Pro partnerské matrace s dvojí tuhostí ale tyto rozměry příliš nedoporučujeme. V případě spojené matrace se nedají příliš využít jejich hlavní výhody. Není problém matraci použít na pevné i pohyblivé rošty, její využití je díky pružnému materiálu univerzální. Co se týče záruky, výrobce poskytuje na matraci záruku 3 roky, což není nejkratší doba v našem porovnání, nijak zvlášť ale nezaujme (některé matrace mají záruku i 10 let).

Tabulka zobrazuje přehled dostupných rozměrů

Parametr Tento produkt
200x80cm Ano
200x90cm Ano
200x140cm S příplatkem
200x160cm S příplatkem
200x180cm S příplatkem

Materiál a zónování

Matrace je pěnová, k její výrobě byla použita mimo jiné certifikovaná pěna MediFoam, nebo antibakteriální pěna Sanitized. Hodí se pro všechny, kteří kladou zvýšený důraz na hygienu na lůžku, například pro alergiky, astmatiky a dlouhodobě nemocné. Pro pohodlnější ležení jsou na povrchu matrace masážní nopy, tvořené pěnou. Mimo to se také dělí na sedm anatomických zón, které poskytují jak oporu, tak pohodlí. Sedm zón patří k nejoblíbenější variantě na trhu, ale setkáte se například i s pětizónovými matracemi, každému může vyhovovat něco jiného.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Tvrdost  2+3
Záruka (roky)  3
Nosnost (kg)  130
Materiál  Pěnová
Rošt  Univerzální
Výška (cm)  20
Určení  Partnerská
Zóny  7
Snímatelný potah  Ano

Specifické prvky

K udržení čistoty napomáhá i pratelný potah matrace. Spolu s antibakteriální pěnou nehrozí žádné množení roztočů, plísní a mikroorganismů. Jak je u značky Dřevočal obvyklé, vybírat můžete hned z několika různých snímatelných potahů. Nabízí se například varianta s úpravou proti roztočům a plísním, nebo potah se stříbrem, který zamezuje zápachu a zvyšuje hygienu.

Závěr

Matrace Dřevočal Martina si jistě najde velké množství příznivců, spojuje v sobě totiž dvě nejoblíbenější tvrdosti na trhu a je předurčena k párovému použití. Tento model má velmi komfortní výšku 20 cm a je dostupný ve všech klasických rozměrech, stejně tak si bude rozumět se všemi typy roštů. Přidanou hodnotou je hygieničnost matrace, o kterou se stará antibakteriální pěna Sanitized. Pokud by vás zajímala podobná matrace na jednolůžko, můžeme vám doporučit model Panmatraci Super Mix.

Další recenze

Kompletní porovnání