Menu

Recenze a test Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii UV lampy na nehty

Klady

  • Nadprůměrný výkon
  • Vhodná i na akryl
  • Inteligentní snímač
  • Odnímatelná spodní část
  • Pomalé vytvrzení

Zápory

  • Vyšší cena
  • Bez recenzí
1 200 Kč Orientační cena

Základní informace

Allepaznokcie Molly Lac Z7 je CCFL lampa z vyšší cenové kategorie, která poutá pozornost nezvyklým duhovým designem. Její výkon 220 W můžeme v době psaní této recenze (duben 2023) označit za skutečně nadprůměrný. Zároveň jde o jasně nejvyšší hodnotu mezi námi srovnávanými produkty. Výkonnost lampy je podpořena 57 diodami, což je opět nadprůměrný počet. Díky tomu se hodí k vytvrzení všech materiálů včetně akrylu.

K pohodlí uživatele zde přispívají senzory pohybu, takže odpadá nutnost manuálního zapínání lampy. Senzory jsou ve vyšší cenové kategorii standardem. Samozřejmostí je i časovač. Chválíme také odnímatelnou spodní část, kterou nemá každá lampa na nehty a která je ale nezbytná k vytvrzení laku na nohou.

Méně obvyklou funkcí je režim Low Heat Mode, který zajišťuje postupné plynulé zvyšování výkonu. Gel se tak zapéká pomaleji a na nehtech nepálí, což určitě ocení osoby s citlivými nehtovými lůžky.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

K UV lampě Allepaznokcie Molly Lac Z7 neevidujeme v době psaní této recenze (duben 2023) téměř žádná uživatelská hodnocení. Na druhou stranu jsou výrobky polské značky Allepaznokcie velice oblíbené a známé i mezi profesionálními nehtařkami. V současné době patří UV lampy této značky mezi jedny z nejprodávanějších na tuzemském trhu.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Allepaznokcie Molly Lac Z7 vyniká mezi konkurenčními produkty svým výkonem 220 W. Na trhu najdete skutečně jen málo produktů s obdobným výkonem. A když už ano, tak za ně většinou zaplatíte více. Mezi další silné stránky patří funkce Low Heat Mode, reflexní povrch, časovač a odnímatelná spodní část. V neposlední řadě potěší i zajímavým designem.

U takto výkonného produktu je nutné smířit se s vyšší pořizovací cenou. Lze to ovšem brát jako nutnou daň za skvělou výbavu.

Porovnání s alternativami

Pokud je pro vás u UV lampy stěžejní vysoký výkon, můžete jako levnější alternativu Allepaznokcie Molly Lac Z7 vyzkoušet ISO UV Lampa DUAL LED 168W 6463. Nabízí výkon 168 W a má 42 diod, což jsou taktéž velice dobré hodnoty. Nechybí jí ani časovač, Low Heat Mode a další funkce.

Cenově srovnatelnou alternativou může být např. Nehtyprofi Duální UV/LED lampa na nehty 280W X10 MAX. Ta má výkon 120 W, což je stále obecný nadprůměr, nicméně už je to méně v porovnání s Allepaznokcie Molly Lac Z7.

Závěrečné shrnutí

Allepaznokcie Molly Lac Z7 je nadprůměrně výkonná UV lampa na nehty, se kterou můžete vytvrzovat veškeré typy materiálů včetně akrylu. Náročným zákazníkům poskytne při manikúře vysoký komfort, protože má senzory pohybu, časovač a reflexní povrch. Nechybí ani Low Heat Mode, což ocení hlavně osoby s citlivými nehty. Díky odnímatelné spodní části se dá používat i k pedikúře.

V neposlední řadě zaujme i svým neobvyklým designem. Vysoký výkon a stylový vzhled z ní dělají šikovného pomocníka, který se uplatní i v profesionálním nehtovém salonu.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Allepaznokcie

Typ

CCFL

Výkon (W)

220

Počet zářivek

57

Způsob napájení

Síťové

Vhodné lakovací materiály

UV gel, LED gel, gel lak, akryl

Materiál

Plast

Barva

Duhová

Pohybový snímač

Ano

Displej

Ano

Časovač

Ano

Další funkce

Low Heat Mode, Reflexní povrch

1 200 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W | Hodnocení: Výborné
Dana Široká
Redaktorka
Dana ráda pečuje o své nehty a s UV lampami má vlastní zkušenosti. Dokonce i jednu vlastní. Díky tomu se dobře orientuje v parametrech těchto zkrášlovacích přístrojů a ráda vám poradí, jakou UV lampu zvolit. Vysvětlí, proč je důležitý dostatečný výkon. Doporučí také vhodné lakovací materiály a postupy pro dokonalý výsledek. Její jméno naleznete i u dalších témat týkajících se krásy, jako jsou kulmy, šampony nebo ústní sprchy.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Recenze Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W

Allepaznokcie Molly Lac Z7 220W

1 200 Kč Orientační cena