Recenze Braun Lady Shaver 5560 - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Braun Lady Shaver 5560

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Depilátory

Klady

  • Pohyblivá planžeta
  • I na oblast bikin
  • Funkce peelingu
  • Kontrolka stavu baterie
  • Přizpůsobí se napětí 100 - 240 V

Zápory

  • Vyšší cena
  • Nutnost dobíjení
  • Není zcela voděodolný
  • Nehodí se na obličej
1 400 Kč Orientační cena

Depilátor Braun Lady Shaver 5560 ocení ženy, které rády dopřávají své pokožce patřičnou péči. Strojek totiž nejen holí, ale zároveň dělá nohám jemný peeling. Kůže je oholená a vypadá svěže. S depilátorem se můžete holit i na mokro. Ovšem s větší opatrností. Oproti některým alternativám není plně vodotěsný, tudíž se hodí spíše do sprchy. Nelze jej zcela ponořit.

Depilační hroty jsou zaoblené a křivkám těla se zařízení přizpůsobuje pomocí pohyblivé planžety. Strojek lze přepnout z klasického módu na režim bikin. Nicméně podle recenzí mezi nimi není rozdíl. Jemnější oholení třísel režim zřejmě neposkytne. Napájení je akumulátorové a Li – on baterie vydrží na jedno nabití 40 minut. Holit se případně jde i v čase nabíjení, ale pouze na sucho.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Braun Lady Shaver 5560 získává od uživatelů mnoho kladných recenzí. Ženy chválí především šetrnost strojku k pokožce. Zbavily se tak problému zarudnutí a zarůstání chloupků. Oceňují také pohodlnou manipulaci s depilátorem, která usnadní delší holení. Jako negativum byla párkrát zmíněná hlučnost přístroje a nefunkční přepínání na bikini mód. Uživatelky při změně režimu nepociťovaly žádný rozdíl.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Nejsilnější stránkou depilátoru je jeho šetrnost. To ocení především dámy s citlivou kůží a se sklony k vyrážkám. Tyto nepříjemnosti podle recenzí se strojkem nehrozí. Výhodou je i exfoliační nástavec, který odstraní z nohou zbytky odumřelé kůže. Pokožka pak působí svěže. Nevýhodou jsou zejména drahé náhradní díly (planžety, břitvy). Jsou těžko k dostání a vyplatí se koupit spíše nový depilátor.

Porovnání s alternativami

Alternativu k depilátoru Braun Lady Shaveru 5560 můžete najít u značky Philips. Má také zaoblené hroty a plovoucí planžety pro jemné holení bez podráždění. Chybí také exfoliační nástavec, tudíž během holení nohou nelze provádět i peeling. Oproti tomu má však nástavec na pedikúru. Žena tak docílí hladkých pat. Tato varianta má bohaté příslušenství, ale je o pár set korun dražší.

Závěrečné shrnutí

Braun Lady Shaver 5560 můžeme doporučit ženám s citlivou kůží. Speciální pásky, napínač kůže a plovoucí planžeta brání podráždění pokožky a zarůstání chloupků. Přestože zařízení není zcela vodotěsné, lze jej používat ve sprše. Díky exfoliačnímu nástavci lze nohy depilovat a zároveň dělat peeling. Přestože má depilátor bikini mód, podle recenzí není k těmto partiím jemnější. Strojek funguje na Li – on baterii a v provozu vydrží 40 minut.

Parametr Tento produkt
Typ

Klasický, na intimní partie

Výrobce

Braun

Funkce Wet & Dry

Ano

Typ napájení

Akumulátorové

Výdrž baterie na jedno nabití

40 minut

Čisticí kartáček

Ano

Bikini zastřihovač

Ano

Příslušenství

Nástavec na peeling, krytka, látkový obal, kabel

Způsob čištění

Kartáčkem / pod tekoucí vodou

Hmotnost (g)

300

1 400 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Braun Lady Shaver 5560 | Hodnocení: Výborné
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která ráda shromažďuje informace a nebojí se po nich pátrat ani v hlubinách internetu. Ještě raději se však o získaná fakta podělí. V oblasti depilátorů má nastudované parametry strojků, které dává do souvislostí s péčí o pokožku. Sama dodržuje při depilaci potřebné kroky pro dobrý stav kůže. Dokáže tedy říct, jaký typ depilátoru a funkce eliminují podráždění kůže či zarůstání chloupků.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Braun Lady Shaver 5560

Braun Lady Shaver 5560

1 400 Kč Orientační cena