Recenze Philips BRL17600 Series 8000 - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Philips BRL17600 Series 8000

Výborné Celkové hodnocení

Pro náročné v kategorii Depilátory

Klady

  • Plovoucí planžeta
  • 2 stupně rychlosti
  • Zaoblené zastřihovací hroty
  • Funkce pedikúry
  • Napínání kůže

Zápory

  • Vysoké pořizovací náklady
  • Nemá peelingový nástavec
  • Nutnost dobíjení
  • Nehodí se na obličej
1 600 Kč Orientační cena

Depilátor Philips BRL176/00 Series 800 nabízí komplexní péči o tělo a nohy v jednom zařízení. Kromě depilace a zastřihávání chloupků jej lze využít i na pedikúru. Speciální nástavec obrousí ztvrdlou kůži. Součástí balení je několik zastřihovacích nástavců. Chybí však peelingový, který působí preventivně proti zarůstání chloupků. Strojek má zaoblené hroty a plovoucí planžetu, dokáže se přizpůsobit tvarům těla.

Depilátor lze použít i ve vaně a má protiskluzový úchyt, což eliminuje riziko upuštění. Napájení je akumulátorové a Li – onová baterie vydrží na jedno nabití 120 minut. To je podstatně déle, než nabízejí alternativy. Také oproti jiným zařízením disponuje dvěma stupni rychlosti holení. I tak ale podle uživatelek neoholí jemné chloupky, což je vzhledem k vyšší ceně problematické.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Uživatelé si depilátor pochvalují. Oceňují především šetrnost k pokožce, která je po oholení bez škrábanců a zarudnutí. Chválená je i dlouhá výdrž baterie, což umožní oholit více částí těla najednou. V menší míře se lze setkat s negativními komentáři ohledně jemných a krátkých chloupků. Podle některých žen je strojek nezachytí a hůře se dostává i do oblasti třísel. Často bývá zmiňovaná i hlučnost depilátoru.

Hlavní klady a zápory

Největším kladem depilátoru je bezesporu jeho multifunkčnost. Disponuje rotačním kotoučem na pedikúru. Na druhou stranu chybí exfoliační nástavec a peeling tedy není možné provádět zároveň s holením. Disponuje dvěma stupni holicí rychlosti. Ty žena využije zejména pokud chce jemněji oholit citlivé části těla jako je podpaží. Nicméně strojek ani tak podle některých recenzí dobře neoholí jemné chloupky nebo oblast třísel.

Porovnání s alternativami

V porovnání s alternativami má depilátor mnoho příslušenství. Ojedinělá je hlavice na pedikúru, to jiné strojky nenabízí. Zároveň je ale poměrně dražší. Variantou proto může být nižší řada značky Philips serie 600. Je o pár set korun levnější, ovšem na jedno nabití vydrží čtyřicet minut. Dobíjecí baterie je typu NiMH, tedy méně kvalitní. Může hrozit, že strojek kvůli ní přestane dříve fungovat.

Závěrečné shrnutí

Depilátor Philips můžeme doporučit ženám náročným na péči o pokožku. Slouží k depilaci a pedikúře pro hladké paty. Strojek je označený jako Wet & Dry, tudíž se oholíte i ve vaně. To ocení zejména dámy s citlivou kůží. Dva rychlostní stupně žena využije pro holení citlivějších oblastí jako je oblast bikin. Nicméně k té se podle recenzí strojek hůř dostává a neodstraní ani jemné chloupky. Zařízení funguje na akumulátorovou baterii, která vydrží 120 minut.

Parametr Tento produkt
Typ

Klasický, na intimní partie

Výrobce

Philips

Funkce Wet & Dry

Ano

Typ napájení

Akumulátorové

Výdrž baterie na jedno nabití

120 minut

Čisticí kartáček

Ano

Bikini zastřihovač

Ano

Příslušenství

Peelingová rukavice, 3 zastřihovače, napínač kůže, krytka, nástavec na pedikúru, pouzdro

Způsob čištění

Kartáčkem / pod tekoucí vodou

Hmotnost (g)

273

1 600 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Philips BRL17600 Series 8000 | Hodnocení: Výborné
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která ráda shromažďuje informace a nebojí se po nich pátrat ani v hlubinách internetu. Ještě raději se však o získaná fakta podělí. V oblasti depilátorů má nastudované parametry strojků, které dává do souvislostí s péčí o pokožku. Sama dodržuje při depilaci potřebné kroky pro dobrý stav kůže. Dokáže tedy říct, jaký typ depilátoru a funkce eliminují podráždění kůže či zarůstání chloupků.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Philips BRL17600 Series 8000

Philips BRL17600 Series 8000

1 600 Kč Orientační cena