Recenze Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a test Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Brusky na nehty

Klady

  • Vysoký výkon
  • Bezvibrační rukojeť
  • Zabudované chlazení
  • Obousměrný chod
  • Twist-lock

Zápory

  • Vyšší cena
  • Není úplně mobilní
1 800 Kč Orientační cena

Základní parametry

Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W spadá do vyšší cenové kategorie. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování a pokročilejší výbavou, je tudíž určena náročnějším uživatelům na domácí použití, případně do nehtového salonu. Díky výkonu 35 W se řadí mezi výkonnější brusky na trhu (zároveň jde i o nejvyšší hodnotu našeho srovnání).

Velice dobře si vede i s ohledem na otáčky, neboť 30 tisíc otáček za minutu představuje slušný nadprůměr (maximum u profesionálních modelů je 40 tisíc). To určitě ocení uživatelé, kteří chtějí brusku využít k obroušení velmi tvrdých materiálů. Samozřejmostí je změna chodu, takže ji mohou využívat i leváci. Tato funkce už je u moderních brusek vcelku běžná.

Za běžnou vychytávku už ovšem nelze označit systém chlazení. Ten zajistí, že ani při větším vytížení přístroje nedojde k přehřátí. Bruska určitě potěší i tichým chodem, což je v salonu, kam chodí zákaznice zároveň relaxovat, nepochybně přínosné. Plusové body udělujeme i za funkci Twist-lock, díky které lze frézy měnit velice rychle. V nehtovém salonu to hodně urychlí a zefektivní práci.

Parametr Tento produkt
Výrobce

JSDA

Použití

Do salonu i na doma

Výkon (W)

35

Počet otáček za 1 min

0–30 000

Mechanismus regulace otáček

Plynulý

Způsob napájení

Síťové

Změna chodu

Ano

Materiál fréz

Diamant

Obsah balení

Bruska, regulátor otáček se stojanem, 4 frézy, brusný váleček

Barva

Černá s bílou

Hmotnost rukojeti (kg)

0,16

Hmotnost brusky (kg)

0,91

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

V době psaní této recenze (únor 2023) neevidujeme k této brusce vyšší počet uživatelských recenzí. Na druhou stranu se ovšem jedná o jeden z nejprodávanějších modelů značky JSDA a obecně o jednu z nejpopulárnějších brusek na současném trhu.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Mezi silné stránky JSDA Power JD9M 35W patří vysoký výkon 35 W, velice slušná úroveň otáček (ačkoliv občas narazíte i na 40 tisíc otáček), Twist-lock rukojeť, obousměrný chod a antivibrační rukojeť. Potěší také chlazením, které nemají úplně všechny brusky s vyšším výkonem.

Za nevýhodu můžeme označit to, že nejde o úplně mobilní typ brusky, kterou můžete nosit všude s sebou v kabelce. Uživatelům s nižšími nároky by také nemusela vyhovovat její cena, která je trochu vyšší. Lze to ovšem vnímat jako nutnou daň za kvalitu a výbavu.

Porovnání s alternativami

Pokud bychom měli doporučit k JSDA Power JD9M 35W vhodnou alternativu, která se jí bude rovnat parametrově, ale bude cenově dostupnější, rozhodně bychom neměli opomenout model JD200 35W od stejného výrobce. Disponuje totožným výkonem 35 W a dosahuje i stejných maximálních otáček. Nepostrádá ani chlazení a tichý chod.

Závěrečné shrnutí

JSDA Power JD9M 35W je výkonná bruska na nehty vhodná pro náročné uživatele i do menšího nehtového salonu. Uživatelé ji mohou používat i broušení velmi tvrdých materiálů, protože má maximální počet otáček až 30 tisíc za minutu. Bez problémů s ní lze provádět 2–3 manikúry denně, nicméně při častějším používání může docházet k rychlejšímu opotřebení přístroje.

1 800 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W | Hodnocení: Výborné
Dana Široká
Redaktorka
Dana v sobě nezapře vášeň pro kosmetické přístroje a zároveň ji zajímá, na jakých principech fungují a jaké technologie využívají. Díky tomuto nadšení načerpala o bruskách na nehty mnoho informací a ráda se s vámi podělí o to, jaké typy existují, jaké zvolit vhodné frézky a jakou roli hraje ve výkonnosti brusky počet otáček. Mezi její další autorské počiny patří například galvanické žehličky a UV lampy na nehty.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Recenze Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W

Bruska na nehty JSDA Power JD9M 35W

1 800 Kč Orientační cena