Menu

3 nejstylovější budíky: Vybrat luxusní kus není jednoduché

3 nejstylovější budíky: Vybrat luxusní kus není jednoduché

Nepatříte mezi ranní ptáčata? Budík na telefonu vás o vstávání nepřesvědčí? Nebo jen čekáte od tohoto přístroje trochu víc? Klasické budíky ještě nejsou pasé – v nabídce najdete digitální radiobudíky, designové i „chytré“ kousky, nebo analogovou retro klasiku. Vybrali jsme 3 stylové budíky, které vás nejen probudí do nového dne, ale budou i skvěle vypadat na nočním stolku!

Digitální budík s projektorem Sony ICF-C1PJ

Radiobudík Sony ICF-C1PJ má zajímavý a neotřelý design – jedná se prakticky o “kostku” s digitálním displejem. Tento budík ale nabídce svému majiteli mnohem víc. Na boční straně najdeme například projektor, který pod různým úhlem promítá aktuální čas na zeď nebo na strop. Díky tomu budete vědět kolik je hodin, aniž byste se museli v noci otáčet k zařízení.

Digitální tuner s 10 předvolbami vám umožní snadno naladit vaše oblíbené rádiové stanice. S možností uložení pěti stanic v obou pásmech (FM a AM) budete mít rychlý přístup ke svým hudebním preferencím. Sony ICF-C1PJ je spolehlivý přístroj – má totiž záložní zdroj, takže v případě výpadku proudu nepřestane fungovat a nemůže se tak stát, že zaspíte do práce či školy.

Pokud jde o zvuk buzení, Sony přináší pokročilé možnosti. Vyberte si mezi buzením rádiem nebo příjemnými zvuky přírody. Funkce postupně zesilujícího buzení a snooze s možností prodloužení zajistí, že vstanete vždy včas. K budíku lze připojit i smartphone a nabíjet jej přes USB port. S elegantním lesklým displejem a praktickými funkcemi, jako je nastavitelný jas a automatické nastavení letního času, je tento radiobudík skvělým doplňkem každé ložnice.

Parametr Hodnota
Váha 625 g
Rozměry 114,5 mm x 104 mm x 100,5 mm
Rádio Ano
Digitální displej Ano
Bluetooth Ne

 

2 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Kombinace budíku a reproduktoru: Soundmaster UR620

Soundmaster UR620 je radiobudík a Bluetooth reproduktor v jednom. S elegantní kombinací FM rádia a bezdrátového Bluetooth připojení, tento stylový přístroj přináší do vaší ložnice nejen krásný zvuk a včasné probuzení, ale i několik užitečných funkcí.

S FM tunerem a až 20 předvolbami můžete snadno naladit své oblíbené stanice. Díky Bluetooth funkci pak propojíte radiobudík se svým telefonem nebo tabletem a do reproduktoru si tak pustíte svoji oblíbenou hudbu. Budík má i USB port, přes který lze nabíjet telefony a další drobnou elektroniku.

Funkce Snooze a Sleep slouží k odložení zvukového signálu pro buzení ještě o pár minut. Aktuální čas zobrazuje nenápadný LED displej na spodní liště v dekoru dřeva. Budík s reproduktorem Soundmaster UR620 je nejen pěkným designovým kouskem do vaší ložnice, ale také praktickým zařízením s mnoha funkcemi.

Parametr Hodnota
Váha 790 g
Rozměry 220 mm x 107 mm x 90 mm
Rádio Ano
Digitální displej Ano (LED zobrazení času)
Bluetooth Ano

1 200 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Elegantní retro klasika: JVD SRP2217.3

Pokud vás nelákají žádné moderní vychytávky a hledáte prostě “obyčejný” budík, poohlédněte se po modelu od značky JVD.

JVD sweep SRP2217.3 je klasickým analogovým budíkem s ručičkami a typickým mechanickým zvoněním. Tento krásný a elegantní model z kolekce Á La Campagne zaujme nejen svým tradičním kovovým designem, ale také plynulým chodem, spolehlivostí a hned několika barevnými provedeními.

Retro vzhled si v tomto případě můžete užít i bez nepříjemného tikání ručiček a strojku. Ten je dobře “odhlučněný” a ručičky se zase plynule a tiše pohybují. K napájení je potřeba pouze baterie, která vydrží i rok provozu.

Parametr Hodnota
Váha Prodejce neudává
Rozměry 123 mm x 172 mm
Rádio Ne
Digitální displej Ne
Bluetooth Ne

 

500 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.