Menu

3 TOP hry, na které se můžete těšit v roce 2024

3 TOP hry, na které se můžete těšit v roce 2024

Vývojáři nezahálí ani v roce 2024! Na které tituly se můžete letos těšit? Dočkáme se remasteru jedné z nejoblíbenějších her na PlayStation, nového dílu ze série Tekken a podíváme se i do Černobylu.

The Last of Us Part 2 Remastered

Jako první z “naší trojky” jsme se dočkali remasteru The Last of Us Part 2. Ten vyšel už 19. ledna, a i když se může zdát, že remaster tři a půl roku po původním vydání není úplně na místě, tento titul přichází s několika zajímavými novinkami, které rozšíří vaše herní obzory.

Nová verze nabízí také zcela nový herní mód nazvaný No Return, kde se hráči musí vyrovnat s roguelike survival prvkem a nepřátelé je budou napadat ze všech stran. Vyberte si svého hrdinu ze široké škály postav a přežijte co nejdéle v této nekompromisní výzvě.

Pro fanoušky série jsou připraveny bonusy, které poskytnou trochu nostalgie. V Guitar Free Play módu si můžete užít volného hraní na kytaru, prozkoumat nedokončené úrovně v Lost Levels nebo se ponořit do kampaně s audio komentářem od tvůrců a herců. Pro majitele konzole PlayStation 5 je k dispozici upgrade za přijatelnou cenu, který přináší mírné grafické vylepšení, podporu adaptivních doplňků na ovladači DualSense a rychlejší načítání z SSD.

Tekken 8

Od 26. ledna 2024 je dostupný také nejnovější díl z oblíbené série Tekken. Tentokrát se připravte na epický souboj otce a syna mezi Kazuyou Mishimou a Jinem Kazamou, který posouvá limity hardwaru a technologií na novou úroveň. S nově přepracovaným vzhledem postav a ohromující grafikou Tekken 8 zdokonaluje boje do detailu. Prostředí plné života a arény, které lze zničit, společně vytvářejí ultimátní herní zážitek, který vás vtáhne do světa bojových umění.

Série TEKKEN drží rekord jako nejdéle běžící příběh ve videoherní historii, a Tekken 8 nabízí novou kapitolu tohoto epického příběhu. V “osmičce” si užijete například revoluční herní mechanismus nazvaný „Heat System“, který hráčům umožňuje využívat agresivitu jako taktiku. Speciální pohyby a vylepšené schopnosti postav přinášejí nový rozměr strategie do soubojů.

Vyzkoušejte nový herní režim Arcade Quest, kde si vytvoříte vlastního avatara. Průzkumem herny se účastníte zápasů určených k zlepšení vaší hry a zdokonalení nových technik. S každým úspěchem však čekají stále silnější protivníci.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Jen před pár dny bylo konečně oznámeno oficiální datum vydání S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Na PC a Xbox dorazí 5. září 2024. Původně měla hra vyjít již v roce 2023, za jejím odložením ale stojí válka na Ukrajině, kvůli které se vývoj hry přesunul do Prahy. Konflikt také stojí za drobnou změnou názvu z ruského “Černobyl” na ukrajinské “Čornobyl”. A možná právě díky stěhování vývojářů do Prahy se dočkáme i českého překladu.

Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je otevřený svět, který překypuje postapokalyptickou atmosférou – nabídne napínavý příběh, kde každý váš krok může rozhodnout o osudu lidstva. Setkejte se s přeživšími z různých frakcí a rozhodněte, zda se stanete spojencem nebo nepřítelem. S velkým arzenálem zbraní se postavte proti nejrůznějším nepřátelům a utkávejte se s nimi ve vzrušujících soubojích.

Očekávat musíte nebezpečí od zmutovaných monster, kteří vás budou pronásledovat v černobylské zóně. Buďte ostražití, abyste přežili střety s těmito smrtícími tvory, které touží po vašem životě. Prozkoumejte nebezpečné oblasti a riskujte setkání s anomáliemi a super anomáliemi v hledání vzácných artefaktů. Herní obsah zahrnuje jedinečnou kombinaci FPS, hororu a realistického simulátoru, který vás vtáhne do nehostinného prostředí černobylské zóny.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.