Menu

35% sleva na Parkside ochranný štít? Po omezenou dobu jen za 130 Kč

35% sleva na Parkside ochranný štít? Po omezenou dobu jen za 130 Kč

Ochranný štít od Parkside je skvělým pomocníkem pro optimální ochranu při široké škále prací. Tento univerzální obličejový štít s kovovou ochrannou mřížkou vám díky svému designu a funkcím poskytne pohodlí a bezpečí při práci. Na lidl-shopu jej právě teď zakoupíte se slevou 35 %, tedy za pouhých 130 Kč! Dostupný je ve dvou barvách, a to v oranžové a zelené.

Ochranný obličejový štít od Parkside teď stojí pouze 130 Kč!

Ochranný štít od Parkside je cenově dostupným řešením pro ochranu hlavy a obličeje při široké škále prací. Jeho univerzálnost je zajištěna certifikací podle normy EN 1731: 2006 a s kompaktními rozměry a nízkou hmotností poskytuje pohodlné nošení i skladování.

130 Kč Původní cena 200 Kč
  • Optimální ochranaOchranný štít Parkside disponuje kovovou mřížkou, která poskytne naprostou bezpečnost např. při řezání, stříhání, sekání nebo prořezávání. Naklápěcí odnímatelný štít lze díky 3 úhlům sklonu přizpůsobit podle potřeby a vykonávané práce.
  • Pohodlí – Komfortní nošení obličejového štítu od Parkside zajišťuje plynule nastavitelný hlavový pásek s polstrováním na čele a před vnějšími vlivy vás ochrání kryt čela.
  • Univerzálnost a certifikace – Díky nastavovacímu kolečku velikosti s aretací je štít Parkside vhodný pro obvod hlavy 52–67 cm, můžete si jej tak přizpůsobit pro co nejpohodlnější nošení. Certifikace podle normy EN 1731: 2006, která zahrnuje mechanickou pevnost S, zaručuje opravdu vysokou úroveň ochrany.
  • Uživatelské recenze – Dle uživatelských recenzí nabízí ochranný štít od Parkside spolehlivou ochranu za málo peněz, avšak někteří by preferovali PVC ochranu místo síťky na oči. Navzdory tomu je štít vhodný zejména pro hobby zahrádkáře, kteří hledají ochranu při práci za nízkou cenu.
  • Rozměry a hmotnost – Kompaktní rozměry cca 250 x 240 x 170 mm a nízká hmotnost okolo 220 g zajišťují pohodlné nošení a skladování tohoto obličejového štítu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.