Menu

5 nejlepších chytrých spotřebičů 2023: Vaše kuchyň se stane kulinářským rájem

5 nejlepších chytrých spotřebičů 2023: Vaše kuchyň se stane kulinářským rájem

V posledních pár letech jdou technologie kupředu mílovými kroky a pokrok se nevyhýbá ani takové elektronice, jako jsou kuchyňské spotřebiče. I při vaření nebo mytí nádobí už dnes stačí párkrát kliknout do aplikace v mobilu a nastavit tak spotřebič pohodlně a přesně podle požadavků. 

Lednice, která sama zničí bakterie

Chladnička LG GSXV90MCAE představuje vynikající spojení moderního designu a inovativní technologie. Dveře vybavené InstaView oknem poskytují pohled na její obsah bez nutnosti je otevřít – stačí na ně poklepat a ukáže se obsah lednice. Díky tomu spotřebič udržuje konstantní teplotu uvnitř a uchovává tak potraviny déle čerstvé. K tomu slouží i technologie DoorCooling+, která přispívá k rovnoměrnějšímu chlazení po celém vnitřním prostoru.

UVnano je revoluční technologie, která odstraňuje až 99,99 % bakterií z vodního dispenzátoru a udržuje vnitřek lednice hygienicky čistý. Metal Fresh a FRESHBalancer optimalizují vlhkost pro delší trvanlivost ovoce a zeleniny. Lineární invertorový kompresor vyniká svou efektivitou a odolností, udržuje stabilní teploty a minimalizuje spotřebu energie.

Aplikace LG ThinQ je kompatibilní s iOS i Android a zajišťuje pohodlné ovládání i na dálku. Upozorní vás na nedovřené dveře a umožní vzdáleně nastavit teplotu, například pokud se vracíte z obchodu s velkým nákupem.

54 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Varná deska s připojením k Wi-Fi

Vestavná indukční varná deska HAIER HAIPSJ64MC disponuje čtyřmi varnými zónami i chytrým ovládáním. Multislider ovládání umožňuje intuitivní nastavení výkonu pro každou zónu samostatně nebo centrálně pro všechny čtyři. Desku lze prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth spojit s mobilní aplikací hOn, která funguje jako osobní kuchařský asistent. S funkcí Cook with Me nabízí 100 receptů s asistovaným vařením a 30 speciálních programů. Funkce Power Management umožňuje snadno nastavit maximální příkon varné desky, což je užitečné pro domácnosti s omezeným příkonem energie.

Bezpečnostní prvky zahrnují ochranu dětskou pojistkou, automatické vypnutí a kontrolky zbytkového tepla. Funkce Booster umožňuje intenzivní zvýšení výkonu na vybraných zónách, zatímco teplotní sonda sleduje přesnou teplotu jídla pro dosažení precizního výsledku. Funkce Keep Warm udržuje stabilní teplotu bez zbytečného energetického plýtvání.

11 500 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Nastavte si troubu z pohodlí gauče

Vestavná parní trouba Bosch HSG636XS6 je synonymem špičkového vaření. Díky pečení v páře zůstávají jídla šťavnatá uvnitř a křupavá na povrchu, zachovávají si více vitamínů a minerálů. S teplotní sondou PerfectRoast měříte teplotu vnitřku jídla pro perfektní výsledky. A 4D horký vzduch zajišťuje rovnoměrné pečení na až čtyřech úrovních současně.

Důmyslná čisticí funkce EcoClean Direct udržuje troubu čistou bez námahy. Aplikace Home Connect vás provází nejlepšími tipy a recepty, umožňuje také ovládat troubu na dálku. Trouba je velmi intuitivní a kromě aplikace ji lze ovládat také přímo na spotřebiči prostřednictvím velkého displeje doplněného tlačítky.

Funkce Assist automaticky nastaví teplotu a dobu pečení podle vybraného pokrmu. Parní funkce trouby umožňuje šetrné a zdravé vaření s výsledky, které oceníte – zachování vitamínů, minerálů a přirozené chuti pokrmů. K dispozici je však celá řada přednastavených či inteligentních programů, které umí péct koláče, chléb i maso.

37 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Myčka jako součást chytré domácnosti

Myčka na nádobí Bosch SMS4EVI14E nabízí možnost připojení k chytré domácnosti přes aplikace Home Connect. V aplikaci si jednoduše nastavíte program mytí a zapnete jej i na dálku. Díky notifikacím v mobilu budete vždy vědět, kdy bude cyklus hotový. S kompatibilitou se zařízením Amazon Alexa můžete myčku ovládat hlasem. Navíc poskytuje vzdálenou diagnostiku pro případ servisního zásahu.

Flexibilní design košů a praktická příborová zásuvka posouvají možnosti využití prostoru myčky na novou úroveň. Bezuhlíkový motor EcoSilence Drive kombinuje vysoký výkon mytí s nízkou hlučností. Díky funkci automatického otevírání dvířek dosáhne dokonale suchého nádobí a dávkovací asistent zajistí optimální rozložení mycího prostředku po celém vnitřku myčky.

13 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Chytrý robot od Kenwoodu

Kenwood Cooking Chef XL je vybaven dotykovou obrazovkou s funkcí CookAssist a obsahuje přednastavené funkce pro nejlepší výsledky pouhým stisknutím tlačítka. S aplikací Kenwood World navíc získáte další recepty a inspiraci.

Robot s funkcí indukčního vaření propojuje vaření s mícháním a šleháním. Jeho široký rozsah teplot umožňuje přípravu jídel při nízkých i vysokých teplotách, od pomalého vaření po smažení. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce usnadňují přípravu od lehkých krémů až po tuhý sníh z bílků.

Pohodlné ovládání, bezpečný provoz a objemná nerezová mísa nabízejí výjimečnou pracovní plochu pro celou rodinu. Robot má 25+ přídavných nástavců, vestavěnou váhu EasyWeigh a inteligentní systém pro regulaci rychlosti otáček. Sada plná příslušenství zahrnuje i parní košík pro vaření v páře nebo různé druhy nástavců pro míchání při vaření, hnětení těsta a podobně.

29 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.