Menu

Akční leták Kauflandu od středy 28.2. – Kuře za 54 Kč nebo uklízecí a prací prostředky

Akční leták Kauflandu od středy 28.2. – Kuře za 54 Kč nebo uklízecí a prací prostředky

V akčním letáku Kauflandu od středy 28.2. najdete spoustu potravin i spotřebního zboží. Mezi hlavní taháky jednoznačně patří vepřová kýta bez kosti se slevou 49 % nebo spousta čerstvého ovoce a zeleniny za akční ceny. Slevám se tentokrát nevyhnou ani uklízecí či prací prostředky. Prozkoumejte s námi akční leták Kauflandu od středy 28.2.

Svěží prádlo za super ceny

Praní prádla se v domácnosti nevyhnete. Zpříjemnit si jej ale můžete efektivními pracími prostředky, které v Kauflandu pořídíte za výhodnou cenu. V akci můžete zakoupit například Ariel Color gel 3,5 l (celkem 70 pracích dávek) jen za 339,90 Kč, Jelen prací gel různé druhy o objemu 2,7 litru pouze za 189,90 Kč nebo Persil Deep Clean Expert gel 4,95 l za akčních 459,90 Kč.

Jarní úklid s Kauflandem

Pusťte se do jarního úklidu včas. Kaufland od středy 28.2. nabízí spoustu uklízecích prostředků a pomůcek značky K-Classic za akční ceny. Zakoupit můžete například Vileda houbičky na nádobí nebo Spontex hadr na podlahu.

Preferujete-li praktické pomocníky, pak vás v akci může zaujmout TURBO 3v1 Mop a kbelík se šlapacím pedálem za výhodnou cenu 899,90 Kč. Mop je teleskopický s třásněmi z mikrovlákna a kyblík má objem 6 litrů. Za akční cenu 999,90 Kč (sleva 41 %) pořídíte také klasický plochý mop Ultramax TURBO se kbelíkem se šlapacím pedálem nebo Ultramax Mop a kbelík se ždímacím systémem za 549,90 Kč.

Jarní úklid si můžete usnadnit na maximum také s pomocníky značky Leifheit. Bezdrátové vysávání a vytírání v jednom kroku zajistí Leifheit Regulus Aqua PowerVac jen za 2 999 Kč a pro údržbu oken po zimě se vám bude hodit Leifheit vysavač na okna s mopem a tyčí dlouhou 43 centimetrů, který v akci zakoupíte se slevou 44 % jen za 999,90 Kč.

Potraviny v akci – TOP nabídky

Obchodní síť Kaufland je jednou z nejoblíbenějších právě díky nízkým cenám potravin, které lze navíc v pravidelné akci koupit za ještě výhodnější cenu. Podívejte se na nejzajímavější akce na potraviny, které v Kauflandu nakoupíte od středy 28.2., jejich přehled uvádíme v tabulce.

Položka Akční cena
Vepřová kýta bez kosti 99,90 Kč za kg
Krůtí prsa 139,90 Kč za kg
Kuře bez drobů DUO 54,90 Kč za kg
Vepřová krkovice s kostí vcelku 99,90 Kč za kg

Ušetřete ještě více s Kaufland Card kupóny v aplikaci

S Kaufland Card a aplikací v chytrém mobilním telefonu můžete na nákupech ušetřit ještě mnohem více. Stačí si stáhnout aplikaci do telefonu, zaregistrovat se a užívat si výhod, které vám Kaufland nabízí. Za každý nákup v hodnotě minimálně 100 Kč získáte akční body, které můžete posléze uplatnit za aktivaci kupónů, které Kaufland pravidelně aktualizuje.

Díky aplikaci tak můžete v týdnu od 28.2. do úterý 5.3. zakoupit například bílé jogurty, rýže, dětské pleny a pantsy nebo kuchyňské potřeby značky Tasty od 30 % levněji. Pekařské ingredience značky Papa Baker dokonce až o 50 % levněji. Pro aktivaci kuponů je ale samozřejmě nutné mít na účtu dostatek nasbíraných bodů za nákupy.

Kaufland již po 7. vítězem v kategorii privátní značky

Nakupujete potraviny od privátní značky Kaufland? Že ne? Pak možná stojí za to některé zajímavé kousky vyzkoušet. Kaufland totiž v roce 2023 již po 7. obhájil první místo ve spotřebitelské soutěži coby nejdůvěryhodnější značka roku. V sortimentu najdete více než 1 500 produktů privátní značky Kaufland K-Classic. Za zmínku stojí například sýr Gouda 150 g za 21,90 Kč, bryndza 125 g za 28,90 Kč nebo dlouhozrnná rýže 2 kg jen za 69,90 Kč.

Leták Kaufland od středy 28.2. 2024

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.