Menu

Akční leták Lidlu od pondělí 11. 3. – Na prodejnách najdete dámské oblečení Esmara nebo Ramu classic se slevou 57 %

Akční leták Lidlu od pondělí 11. 3. – Na prodejnách najdete dámské oblečení Esmara nebo Ramu classic se slevou 57 %

Ponořte se do světa výhod, slev a nákupních radostí, které přináší náš podrobný průzkum akčního letáku Lidlu. Od pondělí 11.3. můžete na prodejnách Lidl objevit lákavé zboží pro děti i dospělé a celou řadu zajímavých potravin. K dostání jsou například levné vzdělávací hry pro děti, dámské oblečení Esmara se slevou až 40 % nebo například Rama classic se slevou 57 %! Podívejte se, co všechno můžete od 11.3. objevit na prodejnách Lidl.

Pořiďte dětem vzdělávací motorické hry

Vzdělávací motorické hry patří do skupiny kreativních a interaktivních aktivit, které podporují rozvoj dětských dovedností a znalostí prostřednictvím pohybu a fyzické aktivity. Obvykle jsou zaměřeny na integraci učení a pohybu, což pomáhá dětem lépe chápat a zapamatovat si informace.

Od pondělí v Lidlu pořídíte pro děti například Playtive dřevěnou hru puzzle s hodinami nebo Playtive Junior navlékací hru a celou řadu dalších edicí jen za akčních 149,90 Kč. Pokud si ale aktivituje kupón v aplikaci Lidl Plus, získáte rázem slevu 50 Kč, takže za jednu hru zaplatíte pouze 99,90 Kč. Stáhnout si aplikaci a aktivovat kupón se tak opravdu vyplatí.

Móda pro ženy za super ceny

Již tradičně v prodejnách Lidl nechybí akční nabídky na dámskou módu za super ceny. Nabídce dominuje značka Esmara a spolu s ní například řada dámských triček s ¾ rukávy, dva kusy v balení se slevou 40 % jen za 137,90 Kč.

Se slevou 40 % můžete v Lidlu od pondělí 11.3. zakoupit také dámskou prošívanou vestu, která je větruodolná a odpuzující vodu jen za 149,90 Kč. Výhodně pořídíte také Esmara dámské džíny straight fit nebo Esmara dámské džíny skinny fit pouze za 209,90 Kč.

Nabídku podtrhují dámské legíny Esmara s označením Iniciativa Cotton made in Africa, což je iniciativa, která svou prací významně přispívá k boji proti chudobě v Africe a k ochraně životního prostředí. Na výběr máte klasické bavlněné legíny za 129,90 Kč nebo atraktivní legíny v koženém vzhledu v lesklém i matném provedení, a to pouze za 199 Kč.

Přibližte si krásy přírody s dalekohledem

Ve výhodné nabídce Lidlu najdete od pondělí 11.3. také super akci na dalekohled Auriol KSTL 10-30×60, jehož součástí je také ochranné pouzdro, popruh a kryty čoček, to vše jen za 649,90 Kč. Dalekohled má kompaktní kovovou konstrukci a nabízí dokonale ostré zobrazení díky vysoce světelnému objektivu.

Akční potraviny na prodejnách Lidl od 11.3.

Lidl je samozřejmě skvělým místem také pro nákup cenově výhodných potravin. I v tomto případě doporučujeme stáhnout si aplikaci a zaregistrovat se do programu Lidl Plus. S akčními kupóny, které naleznete v aplikaci, totiž získáte ještě větší slevy. Navíc za každý nákup obdržíte při načtení vaší zákaznické karty stírací los v aplikaci, kde můžete najít další skvělé kupóny.

V akci od 11.3. pořídíte na prodejnách Lidlu například tyto potraviny.

Název položky Akční cena Výše slevy
Kuřecí prsní řízky XXL 89,90 Kč za 1 kg Super cena
Česká šunka od kosti s 93% obsahem masa 19,90 Kč za 100 g -37 %
Pizza Ristorante různé druhy 52,90 Kč -27 %
Fuet extra 170 g 44,90 Kč -30 %
Rama classic 84,90 Kč -57 %
Kinder mléčný řez 7× 28 g 59,90 Kč -47 %

 

S Parkside připravíte zahradu na jaro – od 14.3. na prodejnách Lidl

Exkluzivní ceny nářadí a zahradnických potřeb Parkside na vás čekají od čtvrtka 14.3. pouze na prodejnách Lidl. Za akční cenu pořídíte například elektrickou horkovzdušnou pistoli s likvidátorem plevele a dlouhou násadou PARKSIDE PHLGD 2000 C4 pouze za 499,90 Kč.

Výhodně nakoupíte také Parkside nůžky na živý plot s dlouhou násadou a výkonem 900 W jen za 1499 Kč, se kterými zkrotíte zahradní dřeviny a keře rychlostí blesku. Připravíte tak snadno zahradu na příchod jara.

V rámci akční nabídky Parkside vás může v Lidlu zaujmout také Parkside vysokotlaký čistič PHD 170 D2, který je ideální pro vozidla, terasy, fasády a další oblasti okolo domu, které potřebujete po zimě uklidit. Tento model o výkonu 170 bar vás v akci v Lidlu přijde jen na 3299 Kč.

Akční leták Lidlu od 11.3.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.