Menu

5 000 Kč sleva na aku vrtačku Hikoki? Spolehlivý pomocník s vysokým výkonem je o 40 % levnější

5 000 Kč sleva na aku vrtačku Hikoki? Spolehlivý pomocník s vysokým výkonem je o 40 % levnější
Ilustrace: Arecenze

Aku vrtačka Hikoki (Hitachi) DS18DEWRZ kombinuje vysoký točivý moment, rychlost a mnoho praktických funkcí pro efektivní provedení práce. Její kompaktní design a ergonomická měkká rukojeť zajišťují snadné ovládání a funkce Reactive Force Control (RFC) chrání motor před přetížením. Na Datartu nyní tuto aku vrtačku najdete se slevou 40 % – místo 12 590 Kč teď stojí pouhých 7 549 Kč!

Aku vrtačka Hikoki je nyní o více než 5 000 Kč levnější!

Aku vrtačka HIKOKI (HITACHI) DS18DEWRZ s baterií kombinuje vysoký výkon, kompaktní design a bezpečnostní funkce pro efektivní a pohodlnou práci na všech vašich projektech.

7 549 Kč Původní cena 12 590 Kč
  • Výkon a kompatibilita – Vrtačka disponuje vysokým točivým momentem a rychlostí, poradí si tak i s náročnými úkony. Kompatibilita s 18V a 36V MULTIVOLT akumulátory zajistí vrtačce Hikoki dlouhou výdrž a spolehlivý výkon a moderní bezuhlíkový motor se postará o menší opotřebení a větší odolnost, což prodlužuje její životnost.
  • Pohodlí a design – Díky kompaktnímu provedení je vrtačka Hikoki snadno ovladatelná a usnadňuje práci i v prostředích s omezeným prostorem. Ergonomicky tvarovaná měkká rukojeť zajišťuje pohodlné držení a minimalizuje únavu rukou při dlouhodobém používání a 13mm kovové rychloupínací sklíčidlo s karbidovými vložkami vám poskytne maximální upínací sílu a zabrání sklouznutí vrtáku, pro maximální bezpečnost práce.
  • Bezpečnostní funkce – Funkce RFC (Reactive Force Control) aktivně chrání motor před poškozením a zastaví ho v případě náhlého přetížení vrtačky. Integrované LED osvětlení pracovní plochy zlepšuje viditelnost a s 22 možnostmi nastavení točivého momentu je možné přesně přizpůsobit výkon vrtačky Hikoki konkrétním potřebám vašeho projektu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.