Apple iPhone 15 Pro by mohl dostat nečekané vylepšení | Arecenze
Menu

Apple iPhone 15 Pro by mohl dostat nečekané vylepšení

Apple iPhone 15 Pro by mohl dostat nečekané vylepšení

Do vydání nové generace iPhonů je ještě poměrně daleko, toho se totiž dočkáme pravděpodobně jako vždy na přelomu září a října 2023. Už nějakou dobu ale přicházejí ze všech stran úniky s předpokládaným designem nové řady telefonů a také očekávanými specifikacemi.

Nyní se začínají internetem šířit předpoklady leakerů. Je potřeba ovšem říci, že se jedná o čisté odhady, které nemusí být založeny na skutečných zdrojích. Na druhou stranu se úniky pár měsíců před vydáním iPhonů už většinou moc nepletou.

 

Jak můžete vidět na renderu, očekává se, že by společnost Apple mohla nahradit přepínač pro ztlumení zvuku akčním tlačítkem. To by mělo plnit celou řadu funkcí. Je otázkou, jestli bude Apple držet narativ „vím to lépe, než uživatel“ a funkce budou předem dané, nebo dá uživateli do jisté míry možnost ovlivnit, co tlačítko dělá.

Přechod na multifunkční tlačítko by dával smysl i s ohledem na funkce hodinek Apple Watch Ultra, které podobným tlačítkem disponují také. Očekává se také, že bychom se už iPhonu 15 Pro Max nemuseli dočkat a nahradil by jej iPhone 15 Ultra. Jestli se vychytávka nakonec objeví a zda ji dostanou i základní iPhony 15, na to si budeme muset ještě počkat.

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.