Menu

Apple iPhone 15 Pro by mohl dostat nečekané vylepšení

Apple iPhone 15 Pro by mohl dostat nečekané vylepšení

Do vydání nové generace iPhonů je ještě poměrně daleko, toho se totiž dočkáme pravděpodobně jako vždy na přelomu září a října 2023. Už nějakou dobu ale přicházejí ze všech stran úniky s předpokládaným designem nové řady telefonů a také očekávanými specifikacemi.

Nyní se začínají internetem šířit předpoklady leakerů. Je potřeba ovšem říci, že se jedná o čisté odhady, které nemusí být založeny na skutečných zdrojích. Na druhou stranu se úniky pár měsíců před vydáním iPhonů už většinou moc nepletou.

 

Jak můžete vidět na renderu, očekává se, že by společnost Apple mohla nahradit přepínač pro ztlumení zvuku akčním tlačítkem. To by mělo plnit celou řadu funkcí. Je otázkou, jestli bude Apple držet narativ „vím to lépe, než uživatel“ a funkce budou předem dané, nebo dá uživateli do jisté míry možnost ovlivnit, co tlačítko dělá.

Přechod na multifunkční tlačítko by dával smysl i s ohledem na funkce hodinek Apple Watch Ultra, které podobným tlačítkem disponují také. Očekává se také, že bychom se už iPhonu 15 Pro Max nemuseli dočkat a nahradil by jej iPhone 15 Ultra. Jestli se vychytávka nakonec objeví a zda ji dostanou i základní iPhony 15, na to si budeme muset ještě počkat.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.