Menu

Chytrá žárovka LifeSmart BLEND se slevou 70 %? Vytvořte doma dokonalou atmosféru s žárovkou za pár stovek!

Chytrá žárovka LifeSmart BLEND se slevou 70 %? Vytvořte doma dokonalou atmosféru s žárovkou za pár stovek!

Vytvořte si doma dokonalou atmosféru s LED žárovkou LifeSmart BLEND E27. Po připojení této chytré žárovky do vaší domácnosti zažijete nekonečné a kreativní možnosti osvětlení. Na Alze právě teď seženete tuto chytrou žárovku s neuvěřitelnou slevou 70 %!

  • Světelné vlastnosti – Přizpůsobte svůj domov pomocí 16 milionů barevných možností a funkci ovládání jasu.
  • Kompatibilita a ovládání –  Žárovka LifeSmart BLEND kompatibilní se standardními osvětlovacími zásuvkami a můžete ji propojit s hlasovými asistenty Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa.
  • Integrace a automatizace – Žárovka LifeSmart BLEND může být propojena s dalšími senzory, což umožňuje automatické zapnutí osvětlení při detekci pohybu nebo otevření dveří.
  • Technické údaje – V tabulce jsme pro vás shrnuli technické parametry jako možnosti připojení, rozměry či hmotnost.
  • Na Alze právě teď se slevou 70 %! – Pokud nyní zakoupíte chytrou žárovku LifeSmart BLEND E27 na Alze, získáte ji o více než 700 Kč levněji, a to za pouhých 319 Kč.

Světelné vlastnosti

Žárovka LifeSmart BLEND E27 nabízí širokou škálu možností osvětlení díky 16 milionům barev a bílému světlu. Tato variabilita vám umožní vytvářet různé atmosféry a přizpůsobit osvětlení vašim potřebám a či aktuální náladě. Díky možnosti nastavení jasu lze světelný zdroj přizpůsobit různým situacím, ať už se jedná o večerní relaxaci nebo pracovní prostředí.

Kompatibilita a ovládání

S paticí E27 je žárovka LifeSmart BLEND kompatibilní se standardními osvětlovacími zásuvkami, což zajišťuje snadnou integraci do různých prostorů. Možnost ovládání pomocí hlasových asistentů jako Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa poskytuje pohodlné a rychlé ovládání osvětlení hlasem.

Aplikace LifeSmart vám dovolí snadno ovládat žárovku prostřednictvím chytrého telefonu, a to i z dálky do 200 m. Kompatibilita s iPadem nebo Apple TV zase umožňuje pohodlné ovládání prostřednictvím vašeho zařízení Apple.

green leaf

Integrace a automatizace

Možnost propojení s dalšími chytrými zařízeními umožňuje vytvářet komplexní systémy chytré domácnosti a automatizovat různé procesy. Žárovka LifeSmart BLEND může být integrována s dalšími senzory a zařízeními, což umožňuje například automatické zapínání osvětlení při detekci pohybu nebo otevření dveří.

Technické údaje

Důležitými parametry, které by vás před koupí chytré žárovky LifeSmart BLEND E27 mohly zajímat, jsou:

Parametr LifeSmart BLEND žárovka (E27)
Cena ve slevě 319 Kč
Design
Podporované OS iOS
Hlasoví asistenti Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa
Připojení WiFi 2,4 GHz
Vstupní napětí 230 V
Patice E27
Průměr 50 mm
Délka 110 mm
Hmotnost 78 g

Na Alze právě teď se slevou 70 %!

Zakupte chytrou žárovku LifeSmart BLEND na Alze a získejte ji o více než 700 Kč levněji! Z původních 1 079 Kč byla její cena snížena na pouhých 319 Kč – touto cenou se jedná o nejlepší nabídku na trhu. Tato obrovská sleva rozhodně stojí za povšimnutí.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.