Menu

Chytré hodinky Huawei se slevou 15 %? S tímto kódem je získáte za super cenu!

Chytré hodinky Huawei se slevou 15 %? S tímto kódem je získáte za super cenu!
Ilustrace: Arecenze

Huawei Watch D jsou chytré unisex hodinky navržené především se zaměřením na vaše zdraví. Slibují funkce jako přesné měření krevního tlaku, EKG, monitorování spánku, srdečního tepu a dalších zdravotních parametrů. S odolným designem a širokým spektrem užitečných funkcí se tak rychle stanou vaším osobním zdravotním asistentem, a to navíc s líbivým designem a dlouhou výdrží baterie. Pokud hodinky Huawei zakoupíte právě teď na Alze s kódem ALZADNY15, získáte 15% slevu a zaplatíte tak pouze 8 491 Kč!

Chytré hodinky Huawei Watch D jsou nyní o téměř 1 500 Kč levnější!

Klady

  • Množství zdravotních funkcí
  • Přesné měření tlaku a EKG
  • Dlouhá výdrž baterie

Zápory

  • Vyšší cena
  • Méně sportovních programů
8 491 Kč Původní cena 9 989 Kč
  • Zdravotní funkceHuawei Watch D nabízejí komplexní sledování vašeho zdraví na každodenní bázi. Díky přesnému měření krevního tlaku, EKG, srdečního tepu a hladiny kyslíku v krvi budete mít neustálý přehled o  vašem zdravotním stavu. Funkce kontroly stresu a monitorování spánku pak podpoří vaše celkové pohodlí.
  • Design a styl – Elegantní a sofistikovaný design hodinek Huawei Watch D kombinuje výkonnou technologii s estetikou. Lehké hliníkové pouzdro, zaoblené sklo a pohodlný řemínek zajistí, že hodinky budou skvěle vypadat na každém zápěstí.
  • Výkon a konektivita – S operačním systémem HarmonyOS a širokou škálou sportovních režimů nabízejí Huawei Watch D nejen vynikající výkon, ale i plynulé propojení s vaším mobilním zařízením. Díky voděodolnosti dle IP68, dlouhé výdrži baterie (až 7 dní) a široké kompatibilitě se stávají nezbytným doplňkem pro váš každodenní život i intenzivní sportovní aktivity.
  • Technické parametry – Hodinky Huawei Watch D jsou vybaveny širokou škálou technických funkcí. S 1,64″ AMOLED displejem s jemností 326 PPI poskytují hodinky jasný a detailní obraz, který zůstává čitelný i za silného slunečního světla. Díky pouzdru z leteckého hliníku jsou hodinky odolné a lehké zároveň. S podporou Bluetooth 5.1, NFC a GPS vám umožňují bezproblémové propojení s vaším mobilním zařízením a sledování všech aktivit v reálném čase.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.