Menu

3 věci, které se vyplatí koupit v OBI

3 věci, které se vyplatí koupit v OBI

Nákupy ve velkém hobby marketu mohou dát pěkně zabrat – zorientovat se na tak velké ploše není jednoduché, mnohem horší je ale orientace v kvalitě nabízených produktů a jejich cenách. Některé věci se ale opravdu vyplatí nakoupit, stačí se podívat na uživatelské recenze, hodnocení, nebo třeba srovnání cen oproti konkurenci. Které to jsou právě v OBI?

Uhelné brikety Rekord

Sychravý podzim, studená zima nebo chladné jaro? S krbovými kamny jde uvedená období přečkat snadno, je ale třeba mít pro ně vhodné topivu. Použít můžete třeba uhelné brikety Rekord. Jejich hlavní předností je především vysoká výhřevnost. Kromě toho je dobré vědět, že za své peníze dostane zákazník skutečně uhelné brikety, množství popela je nižší než 4,5 %, obsah síry je potom nižší než 0,6 %.

Zvláště v noci ocení zákazníci také fakt, že brikety hoří dlouho. Na dobu, za jakou byste spálili 25 kg dřeva, postačí pouze 10 kg briket. Brikety Rekord se vyrábějí bez pojiv a mají také malý otěr. Jsou tedy mechanicky odolné. Balení o hmotnosti 10 kg je základní, objednat je možné až paletu s 90 baleními.

Díky optimálnímu hoření i trvanlivosti při hoření vydávají příjemné rovnoměrné teplo. Celkovou teplotu v místnosti lze proto jejich prostřednictvím poměrně dobře regulovat. Kvalitu a velmi dobré vlastnosti potvrzují i pozitivní uživatelské recenze. Máte-li krbová kamna, tyto uhelné brikety pro vás budou dobrou volbou.

120 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zahradní houpačka Hollywood Norfolk

Houpačka je pro majitele zahrady skoro povinnost a v letních měsících hraje doslova nepostradatelnou úlohu. Zahradní houpačka Hollywood Norfolk má rozměry 153 cm x 208 cm x 113 cm a je určena pro pohodlné usazení dvou dospělých lidí. Materiálem konstrukce je kov, který je dostatečně stabilní, a textilní snímatelnou střecha chrání před sluncem.

Potah na sedací část je taktéž snímatelný, měkký a polstrovaný. Houpačka tak poskytuje ideální prostředek k odpočinku a relaxaci na zahradě. Kovová konstrukce je v případě běžného používání odolná. Velkou výhodou je určitě také příznivá cena, resp. velmi dobrý poměr cena/výkon.

Hmotnost zahradní houpačky je 41 kg a nabízena je v zeleno-bílé barvě. Jedná se o zahradní houpačku pro běžné použití a standardní zátěž. Během léta na ní lze velmi dobře relaxovat, číst si apod. Jedná se o dobrou volbu pro každého, kdo nechce do zahradní houpačky příliš investovat.

6 100 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

LED reflektor s detektorem pohybu

Jedná se o venkovní LED reflektor o rozměrech 20,5 cm x 11,0 cm s nastavitelným náklonem a upevněný na třmenu, který umožňuje jeho montáž prakticky kdekoliv. Celý reflektor je vyroben z černého plastu a má plochou konstrukci. Výkon reflektoru je 10 W a ten poskytuje světlo s barevnou teplotou 4 000 K.

LED reflektory mají životnost 20 000 hodin. Důležitou součástí reflektoru je detektor pohybu s dosahem 8 m a úhlem snímání 100°. Reflektor s detektorem pohybu má krytí úrovně IP54, což znamená odolnost proti stříkající vodě či prachu, a umožňuje tedy bezproblémové použití reflektoru na zahradě.

Využití reflektoru je při nejrůznějších zahradních slavnostech, při stavebních nebo rekonstrukčních činnostech apod. Stejně tak může být ale reflektor využit jako bezpečnostní prvek na zahradě. Reflektor s detektorem pohybu je vhodným prvkem do každé zahrady a ke každému rodinnému domu.

550 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.