Menu

Herní počítač CZC.Gaming Knight pořídíte o 1 500 Kč levněji: Stačí použít tento akční kód!

Herní počítač CZC.Gaming Knight pořídíte o 1 500 Kč levněji: Stačí použít tento akční kód!
Ilustrace: Arecenze

Herní počítač CZC.Gaming Knight GC243 slibuje špičkový výkon díky procesoru AMD Ryzen 5 5600 a grafické kartě NVIDIA GeForce RTX 4060. Tento stroj zaručuje plynulý full HD zážitek s vysokými detaily a technologiemi jako Ray-Tracing a DLSS 3 a je ideální i pro náročné hráče a tvůrce obsahu. Na CZC.cz teď tento herní počítač naleznete se slevou 6 %, a to při zadání kódu BWPC1500.

Klady

  • 32GB RAM
  • Zabudovaný držák na sluchátka

Zápory

  • Design nemusí sednout každému
  • Omezenější upgrade v budoucnu
23 489 Kč Původní cena 24 989 Kč
  • Výkon – Herní počítač CZC.Gaming Knight GC243 je vybaven procesorem AMD Ryzen 5 5600, který nabízí pokročilou 7nm architekturu Zen 3 s frekvencí až 4.4 GHz. Tento šestijádrový a dvanáctivláknový procesor poskytuje dostatečný výkon pro náročné hry i kreativní aplikace.
  • Grafika – Grafickou stránku zajišťuje karta NVIDIA GeForce RTX 4060 s 8GB pamětí GDDR6. Tato karta podporuje technologie Ray-Tracing a DLSS 3, což přináší realistický obraz a vysoké FPS v moderních hrách. S vylepšeným výkonem a energetickou efektivitou můžete očekávat plynulý zážitek i při vysokém rozlišení. Technologie NVIDIA Reflex dále zlepšuje systémovou odezvu, což je klíčovým faktorem pro kompetitivní hraní.
  • Paměť a úložištěPočítač CZC disponuje 32GB DDR4 RAM s frekvencí 3600 MHz pro plynulý multitasking a rychlé načítání aplikací. Pro ukládání dat je zde NVMe SSD pevný disk Samsung 980 s kapacitou 1 TB, který poskytuje rychlé sekvenční čtení a zápis. Díky tomu se hry a aplikace načítají téměř okamžitě.
  • Základní deska – Základní deska ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI je navržena s důrazem na stabilitu a odolnost. Nabízí 4 DIMM sloty pro DDR4 paměti, Gigabit Ethernet, Wi-Fi ac a zvukový kodek Realtek 7.1 Surround Sound pro kvalitní zvukový zážitek. Deska také podporuje konfigurovatelné osvětlení ASUS Aura Sync RGB pro personalizaci vzhledu počítače podle vlastních preferencí.
  • Chlazení a napájení – O chlazení procesoru počítače CZC.Gaming Knight se stará výkonný chladič Endorfy Fera 5, který udržuje stabilní teplotu i při vysokém zatížení. Napájení zajišťuje 550W zdroj s certifikací 80Plus Bronze, který je efektivní a spolehlivý. Celá sestava je umístěna ve stylové skříni ASUS TUF Gaming GT301 AURA, která disponuje bočnicí z tvrzeného skla a adresovatelnými ARGB LED ventilátory.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.