Menu

Ideální chytrý telefon do kapsy pro nenáročné za 1 700 Kč? Tento model patří k nejlehčím

Ideální chytrý telefon do kapsy pro nenáročné za 1 700 Kč? Tento model patří k nejlehčím

Kompaktní a lehký smartphone – to je CUBOT J20. S malým 4palcovým displejem a širokým spektrem funkcí kombinuje pohodlí a výkon za příjemně nízkou cenu. S dostatečně čitelným displejem, úsporným procesorem a funkcemi jako Dual SIM nebo 4G/LTE připojení je CUBOT J20 ideální volbou pro extrémně nenáročné uživatele hledající levný záložní/pracovní telefon s kompaktními rozměry. Tento mini smartphone teď na Mallu koupíte se slevou 21 %, a to za pouhých 1 699 Kč!

Miniaturní chytrý telefon Cubot J20 teď koupíte se slevou 21 %!

CUBOT J20 je kompaktní smartphone s dostačujícím výkonem a širokým spektrem funkcí. Jeho atraktivní malé rozměry zajišťují pohodlné nošení a jednoduchou manipulaci.

1 699 Kč Původní cena 2 149 Kč
  • Displej a rozměryCUBOT J20 je vybaven 4palcovým TN displejem s FWVGA+ rozlišením 480 × 854 px, který vám poskytne dostatečně čitelný obraz pro čtení textů. Díky kompaktnímu provedení je telefon snadno ovladatelný jednou rukou a pohodlně se vejde do každé kapsy. Jeho rozměry činí 60,6 × 126,3 × 12,7 mm (Š×V×H), hmotnost je pouhých 126 g.
  • Výkon – Pohonem telefonu CUBOT J20 je čtyřjádrový procesoru MediaTek MT6739WA a 3GB operační paměti. Rozhodně se tak nejedná o žádného rychlíka a prakticky vše, co budete na telefonu dělat, bude zařízení zpracovávat s dosti lenivým přístupem. S interním úložištěm 32 GB, rozšiřitelným na 128 GB pomocí paměťové karty, máte dostatek prostoru pro svá data a média.
  • Připojení – Díky podpoře 4G/LTE sítí, Wi-Fi a Bluetooth 4.2 se CUBOT J20 snadno připojí k internetu a dalším zařízením. Funkce Dual SIM vám umožní používat dvě telefonní čísla současně, což je ideální pro současné osobní i pracovní použití.
  • Operační systém a další funkce – S operačním systémem Android 12 je telefon CUBOT J20 vybaven už poměrně zastaralou, stále ale plně funkčním softwarem. Telefon se nabíjí skrze microUSB port a nabídne i 3,5mm audio konektor pro sluchátka a vestavěný FM rádiový přijímač.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.