Menu

S tímto kódem můžete mít bezdrátovou klávesnici Logitech o 20% levněji!

S tímto kódem můžete mít bezdrátovou klávesnici Logitech o 20% levněji!
Ilustrace: Arecenze

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus je kompaktní bezdrátová klávesnice s integrovaným touchpadem která nabízí spolehlivé 2.4 GHz bezdrátové připojení, multimediální klávesy a dlouhou výdrž baterie až 18 měsíců. Na CZC ji nyní naleznete se slevou 20 %, a to pokud v košíku zadáte akční kód LOGCD20. Místo původních 999 Kč tak zaplatíte pouze 799 Kč!

Získejte bezdrátovou klávesnici Logitech se slevou 20 %!

Klady

  • Kompaktní rozměry
  • Zabudovaný touchpad
  • Dosah

Zápory

  • Absence podsvícení
  • Není kompatibilní se smart TV
799 Kč Původní cena 999 Kč
  • VlastnostiLogitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus je kompaktní a lehká bezdrátová klávesnice navržena s ohledem na pohodlí uživatele, což slibují nízkoprofilové klávesy s tichým provozem. Klávesnice využívá Logitech Unifying přijímač, který zajistí spolehlivé připojení s dosahem až 10 metrů. Je vybavena pokročilým 2.4GHz bezdrátovým připojením pro rychlý přenos dat bez prodlev a výpadků.
  • Funkce – Klávesnice obsahuje integrovaný touchpad na pravé straně, který nahrazuje potřebu samostatné myši. Touchpad je vybaven základními tlačítky, což pro usnadnění navigace a ovládání připojeného zařízení. Kromě toho klávesnice nabízí multimediální klávesy pro ovládání hlasitosti a multimediálního obsahu.
  • Kompatibilita a instalaceLogitech K400 Plus je kompatibilní s operačními systémy Windows 7 nebo novější, Android 5.0 nebo novější a Chrome OS. Instalace je jednoduchá – stačí připojit miniaturní Unifying přijímač do USB portu a klávesnice je připravena k použití. Tento přijímač navíc může být používán i s dalšími kompatibilními zařízeními Logitech.
  • Baterie a výdrž – Klávesnice je napájena dvěma AA bateriemi, které jí poskytnou výdrž až 18 měsíců. Výrobce rovněž zdůrazňuje spolehlivost a kvalitu výrobku, což je pro produkty Logitech typické.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.