Menu

Kuchyňský robot Silvercrest SKM 600 C2 je teď nejlevnější v historii: Pořídíte ho o 44 % levněji

Kuchyňský robot Silvercrest SKM 600 C2 je teď nejlevnější v historii: Pořídíte ho o 44 % levněji

Máte pocit, že sehnat dobrého kuchyňského robota za méně než tisíc korun je nemožné? Na Lidl-shop.cz teď najdete skvělé akce, mezi kterými je také kuchyňský robot Silvercrest SKM 600 C2 o 44 % levnější. Jaký je a co může v kuchyni nabídnout?

Kuchyňský robot Silvercrest SKM 600 C2

Silvercrest SKM 600 C2 je levným kuchyňským robotem s výkonným 600 W motorem, který zvládne i hutnější těsta. Jeho plynulé nastavení rychlosti s funkcí turbo umožňuje přizpůsobit míchání, šlehání či hnětení podle potřeby.

Robot disponuje odnímatelnou nerezovou ocelovou mísou o objemu 5 litrů, která je praktická a snadno se čistí. S výkyvným ramenem a tlačítkem pro snadné uvolnění příslušenství je jeho používání intuitivní a pohodlné.

Přístroj je vybaven ochranou proti stříkání tekutých surovin z mísy, s praktickým otvorem na doplňování ingrediencí. Veškeré příslušenství (tedy hnětací háky a metly) má teflonovou povrchovou úpravu, což opět usnadňuje mytí, ale také prodlužuje životnost těchto dílů.

Základní technické parametry

  • Robot má příkon 600 W,
  • pracuje v rozmezí 220-240 V při 50-60 Hz,
  • nabízí rozsah otáček od 40 do 220 otáček za minutu,
  • s délkou kabelu cca 95 cm je také dostatečně flexibilní pro umístění v kuchyni,
  • je vyroben z hliníku, nerezové oceli a kvalitních tvrzených plastů
  • rozměry přístroje činí cca 35 x 21,6 x 32,3 cm,
  • váží přibližně 3,5 kg.

Recenze – jak hodnotí kuchyňského robota Silvercrest uživatelé

Tento kuchyňský robot si vysloužil velmi pěkné hodnocení od uživatelů. Na Heureka.cz ho kladně hodnotí 96 % zákazníků, na Lidl-shop.cz doporučuje přístroj 94 % uživatelů.

Lidé si chválí hlavně dostatečný výkon pro hnětení různých druhů těsta, velmi výhodnou cenu nebo použité materiály. Zákazníci pozitivně hodnotí i snadnou obsluhu robota a jeho nízkou hmotnost a skladnost. Minusových bodů v recenzích příliš nenajdeme. Nicméně, některých zákazníkům připadá nedostačující objem nerezové mísy nebo délka kabelu.

Závěr

Silvercrest SKM 600 C2 je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají tak akorát výkonný, spolehlivý a snadno ovladatelný kuchyňský robot za příznivou cenu. Hodí se pro všechny hobby kuchaře a pekaře, kteří potřebují pomoci s hnětením těsta nebo šleháním sněhu z bílků. Nákup v současné akci se navíc vyplatí ještě více, protože přístroj je momentálně nejlevnější v celé své historii prodeje – pořídíte ho o 44 % levněji!

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.