Menu

20% sleva dělá z All-in-One počítače od Asusu opravdu zajímavou koupi: Takto levný ještě nikdy nebyl

20% sleva dělá z All-in-One počítače od Asusu opravdu zajímavou koupi: Takto levný ještě nikdy nebyl
Ilustrace: Arecenze

All-in-One počítač ASUS E3402WBAK-WA033W se vyznačuje kombinací elegantního designu, vysokého výkonu a praktických funkcí pro široké spektrum domácího i pracovního využití, doplněný operačním systémem Windows 11 Home. Na Electro Worldu právě teď probíhá slevové šílenství, ve kterém tento All-in-One počítač od Asusu seženete se slevou 20 % – z původních 16 998 Kč byl zlevněn na 13 598 Kč! Pro uplatnění slevy zadejte v košíku akční kód SILENSTVI20 a příliš neotálejte, sleva platí pouze do pondělí 15. dubna.

All-in-One počítač od Asusu je ve výprodeji o 20 % levnější

All-in-One počítač ASUS E3402WBAK nabízí elegantní design, plynulý výkon a širokou konektivitu s operačním systémem Windows 11 Home. Jednou z nevýhod však může být vyšší cena ve srovnání s jinými modely na trhu.

13 598 Kč Původní cena 16 998 Kč
  • Design a konstrukce – Elegantní bílé provedení All-in-One počítače Asus s hliníkovým stojanem lichotí každému prostoru. Speciálně navržený pant pak umožňuje plynulé naklánění displeje dle potřeby.
  • Výkon a hardware – S 6jádrovým procesorem Intel Core i3 a 8GB operační pamětí je tento počítač schopen zvládat i náročné úlohy a aplikace bez jediného zadrhnutí. 512GB SSD disk M.2 poskytuje dostatek úložiště pro ukládání souborů a rychlé načítání aplikací.
  • Displej a zvuk – Displej s technologií NanoEdge nabízí tenký rámeček a 87% poměr obrazovky k tělu. Vysoké Full HD rozlišení 1920 × 1080 bodů s jasem 250 nitů 23,8palcového IPS displeje je ideální pro práci i zábavu. Technologie Asus Sonic Master a Dolby Atmos dodávají zvukovému projevu plnost a zaručí se za ten nejlepší uživatelský zážitek.
  • Připojení a konektivitaAll-in-One počítač Asus disponuje několika porty USB, včetně USB 3.2 typu A, USB-C a USB 2.0, jednoduše tak připojíte periferie jako myši, klávesnice nebo externí úložiště. Rozhraní HDMI umožňuje připojení k externím monitorům nebo televizím a bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth zajistí snadné připojení k internetu a bezdrátovým funkcím.
  • Operační systém a software – S operačním systémem Windows 11 Home je Asus All-in-One vybaven nejnovějšími funkcemi, které nabízí moderní rozhraní pro efektivní práci i zábavu.
  • Rozměry a hmotnost – Počítač má šířku 539 mm, výšku 423 mm a délku 165 mm, což umožňuje jeho snadné umístění na pracovním stole. S hmotností 5,4 Kg je počítač dostatečně lehký na snadné přenášení, ale zároveň stabilní pro bezpečné umístění na pracovním místě.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.