Menu

3 nejoblíbenější vrtačky Bosch v únoru 2024

3 nejoblíbenější vrtačky Bosch v únoru 2024
Zdroj: Heureka.cz

Vrtačky Bosch patří ke špičce v oboru. S každým novým modelem se tato renomovaná značka stále více utvrzuje v pozici lídra na trhu nářadí. Pokročilé technologie, ergonomický design a spolehlivost – to jsou klíčové prvky, které uživatelé očekávají. Přinášíme vám přehled tří nejoblíbenějších vrtaček od Bosche, které si získaly srdce a důvěru řady uživatelů.

Příklepová vrtačka Bosch GSB 18-2 RE Professional

Vrtačka s příklepem Bosch GSB 18-2 RE Professional nabídne příkon 800 W a až 3 000 otáček za minutu (volnoběžně). Konstrukce této vrtačky je důsledně zaměřena na dlouhou životnost, což potvrzuje robustní kovový kryt převodovky. Zajištění vysoké bezpečnosti práce zajišťuje mechanická bezpečnostní spojka „Anti-Rotation“.

Otočná destička s uhlíky, umístěná s ohledem na ergonomii a efektivitu, poskytuje možnost zachování konzistentního výkonu při libovolném směru otáčení. Nově implementovaná bezpečnostní rukojeť s inovačním upevněním zajistí bezpečné a stabilní držení nářadí, což má klíčový význam zejména v profesionálním prostředí. Otáčky je možné individuálně nastavit podle konkrétních materiálů, s nimiž je právě manipulováno.

S průměrem upínacího krku 43 mm, odpovídajícím evropské normě, je možno vrtačku integrovat do stojanu pro vrtačky. Technické parametry, jako maximální průměr vrtání do různých materiálů či specifikace úderů naprázdno v obou rychlostech, činí Bosch GSB 18-2 RE Professional optimální volbou nejen pro domácí kutily, ale také pro profesionální řemeslníky.

Základní parametry

Parametr Hodnota
Příkon 800 W
Otáčky naprázdno až 3 000 ot/min
Druh sklíčidla s ozubeným věncem
Počet rychlostí 2
Zpětný chod ano
Hmotnost 2,6 kg

Elektrická vrtačka s příklepem Bosch EasyImpact 600

Elektrická vrtačka Bosch EasyImpact 600 přináší komfort a přesnost do vašich rukou při práci s různými materiály, včetně zdiva, dřeva, lehkého betonu a kovu. Tento nástroj vybaven rychloupínacím dvouobjímkovým sklíčidlem, umožňujícím bleskurychlou výměnu vrtáků pouhým pootočením vřetena. Elektronická regulace otáček zajišťuje optimální rychlost v závislosti na materiálu, s intuitivním reagováním na tlak na spoušti.

Vrtačka je ergonomicky navržená a velmi lehká – s hmotností pouhých 1,7 kg umožňuje pohodlné vrtání nad hlavou bez nadměrné námahy. Výkon 600 W poskytne spolehlivé výsledky a umožní průměr vrtání až 12 mm do zdiva a 25 mm do dřeva. Balení obsahuje nejen samotnou vrtačku, ale i praktické příslušenství, včetně hloubkového dorazu, kufru pro snadné přenášení, přídavné rukojeti pro stabilní manipulaci a rychloupínacího sklíčidla pro jednoduchou obsluhu.

Základní parametry

Parametr Hodnota
Příkon 600 W
Otáčky naprázdno až 3 000 ot/min
Druh sklíčidla rychloupínací
Počet rychlostí 2
Zpětný chod ano
Hmotnost 1,7 kg

Vrtačka s příklepem Bosch GSB 13 RE

Vrtačka s příklepem Bosch GSB 13 RE je poměrně kompaktní a lehká, ideální pro práci ve výšce a na hůře přístupných místech. Příjemný a bezpečný úchop je zajištěn díky měkké gumové tlumicí vložce na rukojeti. Příkon 600 W poskytuje dostatek síly pro širokou škálu prací, a to s maximální pohodlím.

Elektronika pro přesné navrtání a regulační kolečko pro snadnou změnu otáček podle materiálu přidávají na flexibilitě. Vrtačka je také vybavena robustním dvouobjímkovým rychloupínacím kovovým sklíčidlem, což umožňuje rychlou a snadnou výměnu nástrojů. Zvládne vrtání do dřeva s průměrem až 25 mm a do zdiva s průměrem 15 mm.

Základní parametry

Parametr Hodnota
Příkon 600 W
Otáčky naprázdno až 2 800 ot/min
Druh sklíčidla rychloupínací
Počet rychlostí 2
Zpětný chod ano
Hmotnost 1,8 kg

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.