Menu

Nejtenčí skládací telefon Honor Magic V2 dorazí i do Česka, je tenčí než iPhone

Nejtenčí skládací telefon Honor Magic V2 dorazí i do Česka, je tenčí než iPhone
Zdroj: Tisková zpráva

Na nedávném veletrhu IFA 2023 v Berlíně získala technologická společnost Honor několik prestižních ocenění za své nové skládací smartphony, z nichž jeden – Honor Magic V2 – se chystá brzy představit i na českém trhu. Přístroj byl vyhlášen za „Best of IFA 2023″ celou řadou médií.

Revoluční vlastnosti Honor Magic V2

Co vzbudilo na IFA v Berlíně letos největší pozornost, byl Honor Magic V2 – nejtenčí a nejlehčí skládací smartphone na trhu. TechRadar ohodnotil toto zařízení jako tak inovativní, že „celý zbytek odvětví vypadá zastarale“ ve srovnání s tímto modelem. Dokonce i XDA-Developers přidali k chválám, poukazujíc na to, že ve složeném stavu je Magic V2 tenčí než iPhone 14 Pro Max. Společnost nyní potvrdila, že se Honor Magic V2 podívá konečně i na tuzemský trh. Termín vydání a zaváděcí cenu ale bohužel zatím neznáme.

Nejen chytrý telefon, ale také módní doplněk

Společnost Honor zaujala nejen svým Honor Magic V2, ale také svým Honor V Purse – skládacím telefonem, který kombinuje technologie s osobním stylem. Android Headlines nazval toto zařízení „nejen chytrým telefonem, ale také módní záležitostí a tématem ke konverzaci“. Tento unikátní přístup získal Honor V Purse mnoho uznání, včetně titulu „Best of IFA 2023″

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Dobrý den,
jsem naprosto naštvaná na Samsung cz, s nimiž jsem skončila. 8.7. se mi na displeji Flipu 3 nejprve objevil tmavý, zvolna se rozšiřující pruh na displeji a poté přestala fungovat horní polovina obrazovky. Do té doby telefon fungoval úplně normálně. Po svém návratu do Čech 7.8. jsem hned zašla do autorizované prodejny v Hradci Králové, abych přístroj nechala v záruce opravit. Servis však telefon vrátil zpět s tím, že jde o mechanickou závadu zapříčiněnou pádem. S čímž jsem kategoricky nesouhlasila a obrátila se na kontrolní oddělení Samsung. Ti mi své odpovědi napsali že moje námitky neuznávají, souhlasí s vyjádřením servisu a že se může jednat i o závadu způsobenou větším tlakem na displej. S čímž opět nesouhlasím. Telefon mi nikdy neupadl a používala jsem jej naprosto normálně. Takže se cítím poškozená a s firmou Samsung jsem skončila. Nejsem první komu tímto způsobem zkolaboval displej a namísto aby společnost přiznala nedokonalost tak normálně nemluví pravdu.

Martina Pfeiferová

Btw; nejsem si jistá, zda fotografie k doložení tvrzení servisu souhlasí s mými mikro fotografiemi telefonu. Dle mého jde o fake a jiný telefon.

Martina Pfeiferová

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.