Menu

Pračka Whirpool zvládne až 9 kg prádla najednou: Energeticky úsporný model teď stojí o 11 % méně!

Pračka Whirpool zvládne až 9 kg prádla najednou: Energeticky úsporný model teď stojí o 11 % méně!
Ilustrace: Arecenze

Pračka Whirpool W8 W946WB EE s předním plněním se vyznačuje energetickou třídou A a kapacitou pro až 9 kg prádla. Díky funkcím jako je odložený start, parní program Steam Refresh a moderní automatické dávkování, nabízí nejen efektivní praní, ale také péči o vaše oblečení. Pokud pračku Whirpool objednáte na Alze, získáte ji nyní se slevou 11 %, a to za 12 399 Kč!

  • Nejlepší pračky značky Whirpool dle recenzí, testů a srovnání naleznete v tomto článku.

Pračku Whirpool teď pořídíte o téměř 1 600 Kč levněji!

Pračka Whirpool W8 W946WB EE nabízí vysokou kapacitu 9 kg, energetickou třídu A a moderní technologie jako 6. smysl a Steam Refresh pro efektivní a úsporné praní. Díky funkcím odloženého startu a dětského zámku je nejen praktická, ale i bezpečná pro rodinné použití.

12 399 Kč Původní cena 13 990 Kč
  • Základní specifikace – Pračka Whirpool W8 W946WB EE s předním plněním se řadí mezi standardní velikosti praček s rozměry 59,9 × 84,5 × 64,3 cm. Disponuje kapacitou bubnu pro 9 kg prádla, je tedy ideální o pro rodinné využití. Maximální otáčky během odstřeďování se pohybují na 1 400 ot/min.
  • Energetická účinnost – Tento model spadá do energetické třídy A, takže je velmi úsporný na spotřebu energie. Roční spotřeba energie odpovídá 100 cyklům. Spotřeba vody je také optimalizována, což přispívá k šetrnosti k životnímu prostředí.
  • Pokročilé technologiePračka Whirpool je vybavena několika moderními technologiemi, včetně 6. smyslu a Steam Refresh. Technologie 6. smyslu automaticky přizpůsobuje všechny parametry praní podle hmotnosti a typu náplně pro optimální výkon a úsporu energie. Steam Refresh používá páru k osvěžení a vyrovnání prádla, a tím snižuje potřebu žehlení a eliminuje alergeny.
  • Užitečné funkce – Pračka nabízí funkci odloženého startu, která umožňuje nastavit začátek praní na libovolný čas. Další užitečnou funkcí je ochranný dětský zámek a displej na čelní straně pračky poskytuje přehled o aktuálním programu a nastavení.
  • Design a konstrukce – Pračka Whirpool W8 W946WB EE je navržena v elegantní bílé barvě, která se hodí do každé domácnosti. Její robustní konstrukce a hmotnost 83 kg zajišťují stabilitu a odolnost. Moderní design doplňuje intuitivní ovládací panel s displejem, který usnadňuje nastavení a sledování praní.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.