Menu

Se slevou 35 % je tento kladkostroj Parkside za 900 Kč jednoznačně zajímavým vybavením do dílny a na zahradu

Se slevou 35 % je tento kladkostroj Parkside za 900 Kč jednoznačně zajímavým vybavením do dílny a na zahradu
Zdroj: Lidl, Ilustrace: Arecenze

Manipulace s těžkými břemeny může být náročným úkolem, který vyžaduje efektivní a bezpečné řešení. Spolehlivou pomoc vám poskytne řetězový kladkostroj Parkside PKZ 1000 A1, který přináší kombinaci výkonu, spolehlivosti a bezpečnostních prvků. Na lidl-shopu jej právě teď zakoupíte se slevou 35 %, a to za pouhých 900 Kč. Původní cena kladkostroje činila téměř 1 400 Kč.

Kladkostroj PKZ 1000 A1 od Parkside je teď levnější o téměř 500 Kč

Řetězový kladkostroj Parkside PKZ 1000 A1 je spolehlivým pomocníkem do dílny i na zahradu, a to ve špičkové kvalitě za příznivou cenu. Jeho předností je zejména vysoká nosnost až 1 000 kg a perfektní bezpečnostní systém.

900 Kč Původní cena 1 399 Kč
  • Nosnost a výška zdvihu – Díky nosnosti až 1 000 kg je tento řetězový kladkostroj ideální pro manipulaci s těžkými břemeny. Umožní vám snadné zvedání a spouštění břemen bez větší námahy. S výškou zdvihu cca 3 m poskytuje dostatečný dosah pro manipulaci s nákladem v různých prostředích.
  • Všestranné použití – Díky své všestrannosti je kladkostroj Parkside PKZ 1000 A1 vhodný pro použití nejenom v dílně, ale také na zahradě, v garáži nebo na dalších místech. Spolehlivě poslouží pro domácí použití, ale i profesionálům.
  • Konstrukce a bezpečnostní prvky – Otočný hák s bezpečnostní pojistkou umožňuje bezpečné a spolehlivé pověšení zátěže. Brzdový systém kladkostroje PKZ 1000 A1 od Parkside zajišťuje bezpečné zadržení břemen v každé výšce zdvihu, – to minimalizuje riziko nekontrolovaného pohybu zátěže a přispívá k celkové bezpečnosti.
  • Rozměry a hmotnost – Kompaktní rozměry cca 14,6 x 12,8 x 15,5 cm zajišťují, že kladkostroj nezabere příliš mnoho místa a lze jej snadno umístit i do prostředí s omezeným prostorem. S hmotností cca 9,7 kg je navíc dostatečně lehký na to, abyste jej bez problému přenesli na požadované místo dle vlastní potřeby.
  • Top hodnocený výrobek Řetězový kladkostroj PKZ 1000 A1 značky Parkside patří na lidl-shopu k nejlépe hodnoceným produktům. Celkově si kladkostroj vysloužil hodnocení 4,8 / 5 a doporučuje jej 100 % zákazníků! Dle uživatelských recenzí jde o kvalitní výrobek za příznivou cenu.

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.