Menu

30% sleva na DeWalt by vás neměl minout: Výrazně levněji pořídíte set aku šroubováku a rázového utahováku

30% sleva na DeWalt by vás neměl minout: Výrazně levněji pořídíte set aku šroubováku a rázového utahováku

Sada nástrojů od DeWalt přináší efektivní a kompaktní řešení pro vaše projekty. Vrtačka a rázový utahovák mají lehkou konstrukci, LED osvětlení a ergonomické ovládání, což zajišťuje pohodlnou a přesnou manipulaci i při náročných úkolech. Celá sada obsahuje dvě baterie s kapacitou 2 Ah, nabíječku a praktický kufr Tstak pro snadné přenášení. Během právě probíhajících Alza dnů toto praktické duo pořídíte se slevou 30 %, a to za 3 744 Kč – původní cena na Alze činila 5 349 Kč.

Klady a zápory

  • Kompaktní rozměry
  • Nízká hmotnost obou nástrojů
  • Dodávaná nabíječka není rychlonabíjecí
3 744 Kč Původní cena 5 349 Kč
  • Výkon a výdržVrtačka a rázový utahovák od DeWalt pracují s 12V bateriemi o kapacitě 2×2 Ah, díky čemuž poskytují dostatečný výkon pro širokou škálu úkolů. Maximální krouticí moment vrtačky je 24 Nm, zatímco krouticí moment rázového utahováku dosahuje 107 Nm. Max. otáčky vrtačky činí 1 500 ot/min a 2 450 ot/min pro rázový utahovák.
  • Design a ergonomie – Oba nástroje ze sady DeWalt jsou lehké a kompaktní, což usnadňuje manipulaci a použití i na těžko přístupných místech. Ergonomické rukojeti s pogumovaným povrchem poskytují pohodlný úchop a snižují únavu při dlouhodobém používání a LED osvětlení pracovní plochy zase zlepšuje viditelnost při práci v temných prostorách.
  • Všestrannost použití – Akuvrtačka je vhodná pro vrtání do různých materiálů, včetně dřeva, zdi a sádrokartonu. Rázový utahovák se zase hodí na utahování šroubů a matic, ať už jsou jakékoliv náročnosti. Sada dále obsahuje rychloupínací sklíčidla umožňující snadnou výměnu nástavců.
  • Praktické doplňky a balení – Součástí sady značky DeWalt jsou dva akumulátory, nabíječka a přepravní kufr Tstak, který usnadňuje přenášení nástrojů a jejich příslušenství.

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.