Menu

Upevněte jakýkoliv materiál pomocí sponkovačky Bosch: Aktuálně stojí jen 500 Kč

Upevněte jakýkoliv materiál pomocí sponkovačky Bosch: Aktuálně stojí jen 500 Kč
Ilustrace: Arecenze

Ruční sponkovačka Bosch Professional HT 14 představuje spolehlivý nástroj pro rychlé a efektivní upevnění různých materiálů. S robustním celokovovým provedením a pohodlnou rukojetínabízí snadné ovládání a širokou škálu použití pro profesionální i hobby potřeby. Ideální je třeba pro rychlé upevňování textilií, fólií, izolací a dalších materiálů. Na Mallu byla tato sponkovačka právě teď zlevněna z 599 Kč na 499 Kč, tedy o 17 %!

Ruční sponkovačka Bosch Professional HT 14 byla zlevněna o 100 Kč!

Sponkovačka Bosch Professional HT 14 je ideální pro rychlé a efektivní upevnění různých materiálů včetně textilií, fólií, papírové lepenky či izolačních materiálů.

499 Kč Původní cena 599 Kč
  • Konstrukce a design – Robustní celokovové provedení sponkovačky Bosch HT 14 zajistí dlouhou životnost a spolehlivost. Její měkká rukojeť s aretací se postará o pohodlné a bezpečné používání. Madlo spouště je polstrované a vybavené pojistkou, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí při manipulaci s nástrojem.
  • Univerzálnost a použitíSponkovačka HT 14 značky Bosch disponuje plynulou regulací příklepu, což vám umožní snadno přizpůsobit sílu stisku podle konkrétních potřeb a materiálů. Je vhodná pro širokou škálu úkonů včetně upevňování tkanin, stropní lepenky, fólií, izolačních materiálů či drátěného pletiva. Díky své univerzálnosti je tak sponkovačka ideální volbou nejen pro profesionální, ale i hobby použití.
  • Kompatibilita se sponami a jehlami – Tato sponkovačka je kompatibilní se sponami typu 53 o délkách 4, 6, 8, 10, 12 a 14 mm. Kromě toho lze používat i jehly/hřebíčky typu 41 o délce 14 mm, což poskytuje ještě větší flexibilitu použití.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.