Menu

Televize Philips se slevou 20 %: Solidní obraz a plno funkcí za bezkonkurenční cenu!

Televize Philips se slevou 20 %: Solidní obraz a plno funkcí za bezkonkurenční cenu!
Ilustrace: Arecenze

Philips 55PUS8818 je 55palcová smart televize s širokým spektrem funkcí pro maximální zážitek z domácí zábavy. S moderním designem, vylepšeným obrazem díky technologii Philips P5 a bohatou nabídkou obsahu prostřednictvím Google TV je ideální volbou pro každou domácnost. Na Datartu je právě teď televize Philips se slevou 20 %, tedy z původních 19 990 Kč byla zlevněna na 15 990 Kč!

55″ televize Philips je nyní o 4 000 Kč levnější!

Philips 55PUS8818 slibuje úžasný obrazový zážitek díky 4K rozlišení, technologii Philips P5 a třístrannému Ambilight. S Google TV a 120Hz obnovovací frekvencí je ideální pro sledování filmů i hraní videoher.

15 990 Kč Původní cena 19 990 Kč
  • Obrazová kvalita – Televizor Philips 55PUS8818 nabízí špičkovou obrazovou kvalitu díky svému 4K Ultra HD rozlišení (3840 × 2160 px), které poskytuje detailní a ostrý obraz. S technologií Engine Philips P5 je obraz ještě vylepšen o hlubší detaily, živější barvy a plynulejší přechody. Díky podpoře HDR formátů, včetně Dolby Vision, HDR10+ a HLG, zajišťuje živé a realistické vyobrazení barev a detailů.
  • Zvuková kvalita – Dolby Atmos poskytuje televizi Philips prostorový zvuk, funkce DTS Play-Fi zase umožňuje propojení televizoru s kompatibilními reproduktory v různých místnostech, což umožňuje streamování zvuku v celém domě.
  • Uživatelský zážitek – Operační systém Google TV, kterým Philips 55PUS8818 disponuje, nabízí bohatou nabídku obsahu z různých aplikací, navrhuje obsah na základě vašich vlastních preferencí a umožňuje hlasové ovládání. 120Hz obnovovací frekvence poskytuje plynulý obraz a minimalizuje rozmazání při rychlých pohybech a akčních scénách, což ocení především vášniví hráči videoher.
  • Konstrukce a konektivita – Elegantní design bez rámečků dodává televizoru Philips moderní vzhled, který se hodí do každé místnosti. Různé konektory, včetně HDMI, USB, LAN a Cl slot, umožňují snadné připojení různých zařízení a periférií. Třístranné Ambilight LED osvětlení vizuálně rozšiřuje obrazovou plochu a vytváří poutavý efekt, který zajímavě doplní sledovaný obsah.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.