Menu

Elegantní vinotéka Philco je nyní ve výprodeji o 10 % levnější: Nabízí kapacitu pro až 143 lahví!

Elegantní vinotéka Philco je nyní ve výprodeji o 10 % levnější: Nabízí kapacitu pro až 143 lahví!
Ilustrace: Arecenze

Philco PW 143 GLV je jednozónová kompresorová vinotéka v elegantním černém designu, která nabízí kapacitu pro 143 lahví. Díky trojitému sklu s UV ochranou, teleskopickým kovovým policím s funkcí Soft Close a invertorovému motoru zajišťuje optimální podmínky pro uchování vína. Ve výprodeji na Mallu teď najdete tuto vinotéku se slevou 10 % za 27 977 Kč!

 • Nejlepší vinotéky 2024 dle srovnání, testů a recenzí si prohlédněte v tomto článku.

Při nákupu vinotéky Philco teď ušetříte více než 3 000 Kč!

Klady

 • Trojité dveřní sklo s UV ochranou
 • Teleskopicky výsuvné police
 • Vysoká kapacita

Zápory

 • Vyšší cena
27 977 Kč Původní cena 31 086 Kč
 • Design a konstrukcePhilco PW 143 GLV se pyšní elegantním černým designem, který se hodí do každého interiéru. Vinotéka je vybavena trojitým sklem dveří s UV ochranou, což zajišťuje maximální ochranu uloženého vína před škodlivým světlem. Integrované madlo z boku a teleskopické kovové police s funkcí Soft Close dodávají vinotéce nejen stylový vzhled, ale také praktičnost.
 • Uspořádání a kapacita – Jednozónová vinotéka Philco PW 143 GLV nabízí kapacitu pro uložení až 143 lahví vína. 12 teleskopických kovových polic s funkcí Soft Close umožňuje snadný přístup k lahvím a přehledné uspořádání vína díky Label View uspořádání, které umožňuje vidět, kde které víno je, aniž by bylo nutné otevřít dveře.
 • Chlazení a ovládání – Vinotéka je vybavena kompresorovým chlazením s rozsahem teplot od +5 °C do +20 °C, což zajišťuje optimální podmínky pro různé druhy vín. Speciálně uložený kompresor snižuje vibrace a invertorový motor přispívá k energetické efektivitě a stabilnímu provozu. Ovládání je snadné díky bílému dotykovému displeji se senzorovým ovládáním a funkcí dětského zámku.
 • Osvětlení a bezpečnostPhilco PW 143 GLV je vybavena bílým LED osvětlením a bočním LED osvětlením, které nejen poskytují dokonalý přehled o uloženém vínu, ale také dodávají vinotéce moderní vzhled. Pro zvýšení bezpečnosti je vinotéka vybavena zámkem dveří, který zabrání nechtěnému přístupu.
 • Energetická efektivita a hlučnost – Vinotéka spadá do energetické třídy G a její roční spotřeba energie je 162 kWh, což ji činí relativně úspornou v rámci její kategorie. S hlučností 40 dB je také dostatečně tichá pro umístění v obytných prostorech, aniž by rušila komfort domácnosti.
 • Další vlastnosti – K dalším užitečným funkcím patří aktivní ventilátor pro rovnoměrnou distribuci teploty uvnitř vinotéky a uhlíkový filtr, který zajišťuje čistý vzduch uvnitř zařízení. Vinotéka má také senzorové ovládání a již zmíněný dětský zámek ovládacího panelu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.