Menu

Zažijte privátní wellness u vás doma s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Tahiti o 20 % levněji

Zažijte privátní wellness u vás doma s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Tahiti o 20 % levněji
Ilustrace: Arecenze

Užijte si zasloužený relax přímo na vaší zahradě s vířivým bazénem Bestway Lay-Z-Spa Tahiti. Tato luxusní vířivka poskytne dokonalý uvolňující zážitek pro 2 až 4 osoby, a to díky 120 tryskám. S odolnými nafukovacími stěnami a funkcemi, jako je automatický ohřev vody a dávkovač chemikálií je tento bazén skvělou volbou pro domácí relaxaci. Na Alze nyní tuto vířivku pořídíte se slevou 20 %, tedy za 7 999 Kč. Oproti původním 9 999 Kč tak jde o velmi výhodnou nabídku.

Vířivka Bestway Lay-Z-Spa Tahiti je nyní o 20 % levnější!

S vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Tahiti zažijete privátní wellness přímo na vaší zahradě. Se 120 regulovatelnými tryskami, odolnou konstrukcí a možností programovatelného vyhřívání poskytuje relaxaci pro až 4 osoby najednou.

7 999 Kč Původní cena 9 999 Kč
  • Masážní zážitek – Vířivý bazén Lay-Z-Spa Tahiti značky Bestway disponuje 120 tryskami se 2 nastavitelnými úrovněmi intenzity, které vám poskytnou dokonale uvolňující masážní zážitek. Vířivka má hloubku 0,52 m a průměr 1,8 m. Její celkové rozměry jsou 0,66 m (šířka) x 1,8 m (výška), vnitřní průměr činí 1,32 m – pohodlně se tak do ní vejdou až 4 lidé.
  • Konstrukce a odolnost – Nafukovací stěny vířivky Bestway Lay-Z-Spa Tahiti jsou vyrobeny z odolného materiálu, který chrání bazén před nechtěným poškozením a zachovává jeho tvar. Zesílený kryt s bezpečnostními uzamykacími sponami zajišťuje stabilitu a bezpečnost při používání.
  • Ohřev a čištění – Automatický ohřev zabraňuje zamrznutí vnitřních komponentů bazénu v chladných teplotách a digitální panel vám umožní snadné ovládání bazénu a čerpadla, včetně integrovaného filtračního systému pro udržení dokonale čisté vody. Systém ohřevu vody s rychlostí 2 ℃/hod lze naprogramovat až na 40 dní dopředu a jeho maximální teplotní výkon je 40 ℃.
  • Kapacita a příslušenství –  Celkový objem vířivky Bestway Lay-Z-Spa Tahiti činí 669 litrů a součástí balení je filtrační čerpadlo, krycí plachta a LED osvětlení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.