Živě: Apple právě představil nejnovější Apple Watch 9 a Ultra 2, už známe i nové iPhone 15 | Arecenze
Menu

Živě: Apple právě představil nejnovější Apple Watch 9 a Ultra 2, už známe i nové iPhone 15

Živě: Apple právě představil nejnovější Apple Watch 9 a Ultra 2, už známe i nové iPhone 15
Zdroj obrázků: Apple

Aktualizováno 19:36

Společnost Apple právě v rámci své výroční konference Apple Event představila nejnovější řadu Apple Watch 9. Očekáváme také představení iPhone 15. Předpoklady se potvrdily a největší rozdíly spočívají v novém USB-C konektoru, vylepšeném procesoru a upravené konstrukci. Neschází však také aktuálně nejlepší displej na trhu.

Apple Watch 9 a Apple Watch Ultra mění pravidla hry

Nově představené Apple Watch 9 obdržely nejen nový výrazně výkonnější procesor a 2x vyšší jas displeje. Největším tahounem nové generace se však stává kompletně přepracovaná logika ovládání hodinek.

Představte si, že máte plné ruce, nebo zrovna myjete nádobí. Běžně by bylo ovládání hodinek v takové situaci téměř nemožné, nepříjemné a nepohodlné. Nová generace tento problém, o kterém jsme tradičně ani nevěděli, že nás trápí, kompletně eliminuje. Hodinky lze obsluhovat gesty prostřednictvím poklepání prsty o sebe. Ty se vůbec nemusí dotknout displeje hodinek.

Apple Watch Ultra 2 se dočkaly stejné novinky v podobě podpory gest, navíc obdržely displej s jasem 3 000 nitů. Ostatní změny jsou softwarového rázu.

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.