Realme 11 Pro+ s koženými zády vévodí obří modul fotoaparátu | Arecenze
Menu

Realme 11 Pro+ s koženými zády vévodí obří modul fotoaparátu

Realme 11 Pro+ s koženými zády vévodí obří modul fotoaparátu

Oficiální představení Realme 11 Pro+ pro čínský trh by mělo proběhnout už 10. května.

Tentokrát nemusíme sbírat úniky, nekvalitní rendery postavené na dohadech, nebo v lepším případě na fotkách předem vyráběných obalů na ještě nepředstavený telefon. Společnost Realme pro tentokrát vsadila spíše na vlastní propagaci a rovnou nám ukázala podobu nejvyššího modelu ve své 11. řadě. Ano, na mysli máme právě Realme 11 Pro+.

Telefon na první dobrou zaujme svým designem. Není divu, na jeho podobě totiž pracoval Matteo Menotte, bývalý návrhář módního domu Gucci. Podle oficiálních rednerů vévodí zádům modelu Realme 11 Pro+ 5G obrovský modul fotoaparátu kruhového tvaru, který se inspiroval v designu letošních vlajkových telefonů. Svým designem se tak usadil vedle Xiaomi 13 Ultra, nebo třeba Huawei Mate X3 a Honor Magic 4 Pro.

Kromě velkého a líbivého modulu si ale všimnete na první pohled ještě druhé charakteristiky, a to sice zad vyvedených v umělé kůži. Rámeček obdržel zlatou barevnou úpravu, je lesklý a není dopředu zřejmé, jestli se jedná o kov nebo plast. Varianta, kterou vidíte na renderu, obdržela název Sunrise Beige. Zařízení má být dostupné také v černé a zelené barvě, jak tomu ale bývá i u ostatních značek, záda těchto modelů už budou spíše plastová.

Přední strana Realme 11 Pro+ 5G má zaoblený AMOLED displej, pravděpodobně úhlopříčky 6,7″. Displej plynule přechází do rámečků a napojuje se na záda takovým způsobem, který se nám rozhodně líbí. Na podobě telefonu je vidět um a letité Matteovy zkušenosti.

Co se týče vybavenosti, o té už můžeme pouze spekulovat. Existují však náznaky, že telefon obdrží procesor z řady Dimensity 7000, operační paměť 12 GB RAM a v nabídce by měla být i konfigurace s 1TB úložištěm. Podle předpokladů by modul fotoaparátu měl obsahovat trojici fotoaparátů, hlavní z nich má nabízet snímač s rozlišením 200 MPx a pravděpodobně i optickou stabilizaci. Jestli se bude jednat o snímač ISOCELL HP2 nebo HP3 není ještě jasné, ale vsadili bychom spíše na první z variant.

Zdroj obrázků: Realme

Rubriky

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.