Recenze a srovnání mobilního tarifu Vodafone #jetovtobě | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání tarifu Vodafone #jetovtobě

Doporučujeme Při nákupu v kategorii studentských tarifů

Datum doporučení: Únor 2019

  • 10 GB dat
  • Bez závazku za stejnou cenu
  • Neomezené volání i SMS
  • Nutný průkaz ISIC
499 Kč Měsíční paušální poplatek

Základní parametry

Mobilní operátor Vodafone nabízí studentům tarif #jetovtobě, který patřil v době psaní recenze (únor 2019) k nejlepším variantám na trhu. Tarif můžete mít se závazkem na dva roky i zcela bez závazku. Dobrou zprávou je, že za variantu bez závazku nic nepřiplácíte, to není úplně běžné, u většiny operátorů vás verze bez závazku vyjde o 100-150 Kč měsíčně dráž.

Druhou nezpochybnitelnou výhodou je neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí. S těmi se většinou setkáte jen u neomezených tarifů, které bývají o stovky korun dražší. Jako jedinou nevýhodu tak můžeme zmínit jen to, že je tarif vázaný na status studenta a není tak zkrátka dostupný každému.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Vodafone

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

24

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

K neomezenému volání a neomezeným SMS získáte s tarifem #jetovtobě také 10 GB internetu. S takovým objemem dat může tento tarif konkurovat i řadě neomezených variant, v kategorii studentských tarifů v podstatě konkurenci nemá. Balíček 10 GB by měl být dostačující i pro náročnější uživatele, při jeho přečerpání můžete ještě dokoupit 250 MB dat za 49 Kč nebo 1 GB za 99 Kč. Tato možnost se ale příliš nevyplatí, jen o stokorunu víc totiž zaplatíte za variantu tohoto tarifu s neomezeným internetem.

Surfovat můžete v síti LTE s maximální rychlostí 225/45 Mbit/s. To je sice nejlepší možná hodnota, pro používání sociálních videí či sledování videí vám ale budou stačit i podstatně nižší čísla.

Parametr Tento produkt
Data (GB)

10

Připojení

4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

225/45

Datový balíček 1

250 MB/49 Kč

Datový balíček 2

1 000 MB/99 Kč

Datový balíček 3

Nemá

Datový balíček 4

Nemá

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Klady a zápory

Tomuto tarifu můžeme jen těžko něco vytknout. Jeho výhodou je neomezené volání i  SMS spolu se slušnou porcí dat. Tarif je navíc bez závazku a bez zaváděcích nákladů. Nevýhodou je jeho zacílení čistě na studenty, bez ISIC karty se v tomto případě neobejdete a nabídka je limitovaná i věkem.

Závěr

V době psaní recenze (únor 2019) byl tarif #jetovtobě od Vodafonu bezkonkurenčně nejlepší nabídkou na trhu. Získáte s ním neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí spolu s 10 GB internetu a to vše bez závazku. Podmínkou k získání a udržení tarifu je ale platný průkaz ISIC, pokud vám jeho platnost vyprší, tarif se přepne na neomezenou variantu bez studentské slevy, která je o stovky korun dražší. Jako varianta se tak nabízí tarif [:kůl:] 10 GB od O2, ke kterému nepotřebujete ISIC, nebo některý z neomezených tarifů.

499 Kč Měsíční paušální poplatek
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Vodafone #jetovtobě
Eliška Srncová se v naší redakci už roky zabývá srovnáváním produktů a služeb. Stála u zrodu našeho velkého srovnání mobilních tarifů, pečlivě procházela nabídky různých operátorů a dohledávala důležité informace o variantách tarifů. Poradí vám, jak zjistit, který tarif vám bude nejlépe vyhovovat a také jak nenaletět trikům některých operátorů. Kromě mobilních tarifů zpracovala také srovnání e-shopů i reálný test některých obchodů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Dobrý den,
kdybych si koupil a aktivoval tarif jetovtobe neomezený a např. po 3 měsících se rozhodl, že chci tarif deaktivovat, bylo by to možné nebo je nutné platit tarif po dobu 12 měsíců?

Martin Dvořák

Dobrý den,
tarif #jetobtobě neomezený je bez závazku, můžete jej proto zrušit kdykoliv, bez doplatků.

Eliška Srncová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Vodafone #jetovtobě

Vodafone #jetovtobě

499 Kč Měsíční paušální poplatek