Menu

Recenze a srovnání tarifu Vodafone #jetovtobě Basic+

TOP produkt v kategorii Studentské tarify

Klady

  • Neomezená data
  • Bez závazku
  • Neomezené volání i SMS

Zápory

  • Nutný průkaz ISIC
  • Omezená rychlost připojení
487 Kč Orientační cena

Základní parametry

Mobilní operátor Vodafone nabízí studentům tarif #jetovtobě Neomezený, který patřil v době psaní recenze (listopad) k nejlepším variantám na trhu. Tarif můžete mít zcela bez závazku. Dobrou zprávou je, že za variantu bez závazku nic nepřiplácíte, to není úplně běžné, u většiny operátorů vás verze bez závazku vyjde o 100-150 Kč měsíčně dráž.

Druhou nezpochybnitelnou výhodou je neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí spolu s neomezenou nabídkou dat. S těmi se většinou setkáte jen u neomezených tarifů, které bývají o stovky korun dražší. Jako jedinou nevýhodu tak můžeme zmínit jen to, že je tarif vázaný na status studenta, a není tak zkrátka dostupný každému.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Vodafone

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

24

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

K neomezenému volání a neomezeným SMS získáte s tarifem #jetovtobě také neomezený internet. Díky tomu může tento tarif konkurovat i dalším plně neomezeným variantám, v kategorii studentských tarifů v podstatě konkurenci nemá. Surfovat můžete v síti 4G/LTE a 5G s maximální rychlostí 4 Mbit/s, což je pro běžné použití dostačující. Pokud toužíte po rychlejším připojení, můžete zvolit variantu tarifu Super+ (za 657 Kč) nebo Premium 5G (za 857 Kč).

Parametr Tento produkt
Data (GB)

Neomezená

Připojení

4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

4

Datový balíček 1

Nemá

Datový balíček 2

Nemá

Datový balíček 3

Nemá

Datový balíček 4

Nemá

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Klady a zápory

Tomuto tarifu můžeme jen těžko něco vytknout. Jeho výhodou je neomezené volání i  SMS spolu s neomezeným internetem. Tarif je navíc bez závazku a bez zaváděcích nákladů. Nevýhodou je jeho zacílení čistě na studenty, bez ISIC karty se v tomto případě neobejdete a nabídka je limitovaná i věkem. Negativem pro některé uživatele může být i limitovaná rychlost internetového připojení.

Závěr

V době psaní recenze (listopad 2022) byl tarif #jetovtobě od Vodafonu jednou z nejlepších nabídek na trhu. Získáte s ním neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí spolu s neomezeným internetem a to vše bez závazku. Podmínkou k získání a udržení tarifu je ale platný průkaz ISIC, pokud vám jeho platnost vyprší, tarif se přepne na neomezenou variantu bez studentské slevy, která je dražší. Jako alternativa se tak nabízí tarif [:kůl:] 10 GB od O2, ke kterému nepotřebujete ISIC, nebo některý z neomezených tarifů.

487 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Vodafone #jetovtobě Basic+

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Dobrý den,
kdybych si koupil a aktivoval tarif jetovtobe neomezený a např. po 3 měsících se rozhodl, že chci tarif deaktivovat, bylo by to možné nebo je nutné platit tarif po dobu 12 měsíců?

Martin Dvořák

Dobrý den,
tarif #jetobtobě neomezený je bez závazku, můžete jej proto zrušit kdykoliv, bez doplatků.

Eliška Srncová, redaktor

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Vodafone #jetovtobě Basic+

Vodafone #jetovtobě Basic+

487 Kč Orientační cena