Recenze a srovnání tarifu Vodafone #jetovtobě

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii studentských tarifů

Datum doporučení: Únor 2019

Klady:

10 GB dat

Bez závazku za stejnou cenu

Zápory:

Žádné zásadní nedostatky

499 Kč
měsíční paušální poplatek

Základní parametry

Mobilní operátor Vodafone nabízí studentům tarif #jetovtobě, který patřil v době psaní recenze (únor 2019) k nejlepším variantám na trhu. Tarif můžete mít se závazkem na dva roky i zcela bez závazku. Dobrou zprávou je, že za variantu bez závazku nic nepřiplácíte, to není úplně běžné, u většiny operátorů vás verze bez závazku vyjde o 100-150 Kč měsíčně dráž. Druhou nezpochybnitelnou výhodou je neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí. S těmi se většinou setkáte jen u neomezených tarifů, které bývají o stovky korun dražší. Jako jedinou nevýhodu tak můžeme zmínit jen to, že je tarif vázaný na status studenta a není tak zkrátka dostupný každému.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor Vodafone
Mobilní síť  Vodafone
Zaváděcí náklady (Kč)  0
Závazek (počet měsíců)  24
Varianta bez závazku  Ano
Příplatek za variantu bez závazku (Kč)  0
Volné minuty do vlastní sítě  Nemá
Volné minuty do ostatních sítí  Nemá
Volné minuty do všech sítí  Neomezené
Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)  Zdarma
Volné SMS do vlastní sítě  Nemá
Volné SMS do ostatních sítí  Nemá
Volné SMS do všech sítí  Neomezené
Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)  Zdarma

Připojení a data

K neomezenému volání a neomezeným SMS získáte s tarifem #jetovtobě také 10 GB internetu. S takovým objemem dat může tento tarif konkurovat i řadě neomezených variant, v kategorii studentských tarifů v podstatě konkurenci nemá. Balíček 10 GB by měl být dostačující i pro náročnější uživatele, při jeho přečerpání můžete ještě dokoupit 250 MB dat za 49 Kč nebo 1 GB za 99 Kč. Surfovat můžete v síti LTE s maximální rychlostí 225/45 Mbit/s. To je sice nejlepší možná hodnota, pro používání sociálních videí či sledování videí vám ale budou stačit i podstatně nižší čísla.

Parametr Tento produkt
Data (MB)  10 000
Připojení  4G/LTE
Maximální rychlost připojení (Mbit/s)  225/45
Datový balíček 1  250 MB/49 Kč
Datový balíček 2 1 000 MB/99 Kč
Datový balíček 3 Nemá
Datový balíček 4 Nemá
Datový balíček 5 Nemá
Datový balíček 6 Nemá

Závěr

V době psaní recenze (únor 2019) byl tarif #jetovtobě od Vodafonu bezkonkurenčně nejlepší nabídkou na trhu. Získáte s ním neomezené volání a neomezené SMS do všech sítí spolu s 10 GB internetu a to vše bez závazku. Podmínkou k získání a udržení tarifu je ale platný průkaz ISIC, pokud vám jeho platnost vyprší, tarif se přepne na neomezenou variantu bez studentské slevy, která je o stovky korun dražší. Jako varianta se tak nabízí tarif [:kůl:] 10 GB od O2, ke kterému nepotřebujete ISIC, nebo některý z neomezených tarifů.

Další recenze

Kompletní porovnání