Recenze a srovnání mobilního tarifu Vodafone Red Naplno 5 GB | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání tarifu Vodafone Red Naplno 5 GB

v kategorii Neomezené tarify

Klady a zápory

  • 5 GB dat
  • Drahá varianta bez závazku
777 Kč Orientační cena

Základní parametry

V kategorii neomezených tarifů vynikal v době psaní recenze (únor 2019) tarif Red Naplno 5 GB nejvyšším poplatkem za variantu bez závazku. V základu získáte tento tarif za 777 Kč se závazkem na dva roky, pokud vám závazek nevyhovuje, připlatíte si ještě 194,25 Kč měsíčně navíc. Pokud hledáte cenově přívětivou nabídku bez závazku, tento tarif pravděpodobně nebude ideální volbou. Volání i SMS jsou u tarifu Red Naplno do všech sítí zdarma, jde tedy o neomezený tarif v pravém slova smyslu.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Vodafone

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

24

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

194,25

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

Neomezená data jsou v tuzemsku zatím bohužel jen utopií, nesetkáme se s nimi proto ani u neomezených tarifů. Tento ale nabízí poměrně slušnou porci dat, konkrétně 5 GB. Pokud často pracujete na cestách, sdílíte data z mobilu se svým notebookem, nebo streamujete videa v HD kvalitě, pravděpodobně budete dat potřebovat ještě o něco více. I pro aktivního uživatele mobilních aplikací a sociálních sítí by ale mělo být 5 GB dostačujících, můžete s nimi zhlédnout i nějaké to video na Youtube. Aktivnímu využití napomáhá i rychlá síť LTE, maximální rychlost připojení je více než dostačující, 225/45 Mbit/s, je ale třeba pamatovat na to, že jde pouze o maximální hodnotu. V případě nedostatku si můžete data i dokoupit, nejde ale o zrovna levnou záležitost a často se vyplatí raději povýšit na dražší verzi tarifu, než data pravidelně dokupovat. U Red Naplno se nabízí tarif Red Naplno 10 GB za 1 077 Kč nebo Red Naplno 20 GB za 1 777 Kč.

Parametr Tento produkt
Připojení

4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

225/45

Datový balíček 1

500 MB/49 Kč

Datový balíček 2

2 GB/149 Kč

Datový balíček 3

3 GB/249 Kč

Datový balíček 4

5 GB/349 Kč

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Závěr

Mobilní tarif Red Naplno 5 GB se vyplatí uživatelům, kteří často telefonují, SMSkují a mobilní internet využívají pravidelně, ale nejsou na spotřebu dat příliš nároční. Příliš bychom nedoporučili variantu bez závazku, která by vás stála měsíčně o téměř 200 Kč více. Dobrou alternativou bez závazku k tomuto tarifu je například Šťastný tarif 407 od Sazka mobil, který je téměř o polovinu levnější a také obsahuje 5 GB. Ovšem volání a SMS do jiných sítí už nejsou v ceně.

777 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Vodafone Red Naplno 5 GB

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Vodafone Red Naplno 5 GB

Vodafone Red Naplno 5 GB

777 Kč Orientační cena