Menu

Recenze a srovnání tarifu Sazka mobil Šťastný tarif 99

Nejvíce dat v kategorii Nejlevnější tarify

Klady

  • 200 MB internetu
  • Výhodná cena volání a SMS
  • Tarifikace 60+1

Zápory

  • Vyšší paušální platba
99 Kč Orientační cena

Základní parametry

S cenou okolo 100 Kč měsíčně patří Šťastný tarif 99 mezi dražší základní tarify. Jeho výhodou je poměrně levné volání a SMS, za obojí zaplatíte vždy 1 Kč, do cizích i vlastní sítě. Tarifikace je v tomto případě 60+1, tedy zaplatíte celou první minutu a dále se vám hovory počítají po sekundách. Tato tarifikace nebývá příliš častá a oproti běžnější variantě 60+60 je výhodnější pro zákazníka. Tarif je bez závazku a s nulovými zaváděcími náklady, což je dnes už u mobilních tarifů poměrně obvyklé.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

Sazka mobil

Mobilní síť

Vodafone

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

Bez závazku

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Nemá

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

1

Tarifikace

60+1

Volné SMS do všech sítí

Nemá

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

1

Připojení a data

Vyšší cena tarifu Šťastný tarif 99 je do jisté míry opodstatněná nabídkou dat. Jako jeden z mála základních tarifů totiž vůbec nějakou porci dat nabízí, a rovnou 200 MB, což je pro méně náročné zákazníky už poměrně slušné. Připojit se můžete ke starší síti 3G i novější variantě 4G/LTE, problémy byste tak neměli mít s žádným typem telefonu, který disponuje připojením k internetu. Maximální rychlost připojení je udávaná jako 15/15 Mbit/s, což je oproti velkým operátorům poměrně málo, obecně jsou ale tyto hodnoty velmi orientační.

Parametr Tento produkt
Data (GB)

0,2

Připojení

3G, 4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

15/15

Datový balíček 1

Nemá

Datový balíček 2

Nemá

Datový balíček 3

Nemá

Datový balíček 4

Nemá

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Závěr

Šťastný tarif 99 od operátora Sazka mobil můžeme doporučit zákazníkům, kterým vyhovuje varianta „platím, co provolám“, ale nechtějí zůstat zcela ochuzení o mobilní internet. Cena volání i SMS v tomto tarifu je poměrně přívětivá, to samé platí pro tarifikaci 60+1. Nevýhodou tak může být snad jen vyšší paušální platba, tu lze ale v podstatě brát jako platbu za 200 MB internetu, které k tarifu dostanete. Pokud by vám ale vyhovoval tarif s nižší paušální platbou a internet v mobilu klidně oželíte, jako zajímavá alternativa se nabízí například Tarif Klokan od operátora Klokan mobil.

99 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Sazka mobil Šťastný tarif 99

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Dobrý den, je možné volat do Německa? Používat „Šťastný Tarif“ i v Německu?

Mária Pecháčková

Dobrý den, při používání tarifu v Německu jsou ceny volání stejné jako v ČR, při volání z ČR do Německa zaplatíte 2,50 Kč za 1 min volání a 1,80 Kč za 1 SMS.

Eliška Srncová, redaktor

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Sazka mobil Šťastný tarif 99

Sazka mobil Šťastný tarif 99

99 Kč Orientační cena