Menu

Recenze a srovnání tarifu T- Mobile Student neomezeně

Pro dataře v kategorii Studentské tarify

Klady

  • Plně neomezená varianta
  • Není potřeba studentský průkaz
  • Bez závazku

Zápory

  • Po 15 GB klesá rychlost připojení
  • Vyšší cena
700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Mezi nabídkami pro studenty patři tarif Student neomezeně v době psaní recenze (říjen 2021) k dražším, zároveň jde ale o jeden z mála plně neomezených tarifů na trhu. Plně neomezený znamená, že kromě neomezeného volání a SMS má tarif také nevyčerpatelnou zásobu dat. Zároveň se s jeho zavedením nepojí ani žádné zvláštní poplatky, jako tomu bývá u jiných operátorů, a tarif je bez závazku, můžete jej tedy kdykoliv vyměnit za jinou nabídku. Nespornou výhodou je také fakt, že ke sjednání tohoto tarifu nepotřebujete studentský průkaz, je omezený pouze věkem (do 26 let včetně).

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Operátor

T-Mobile

Mobilní síť

T-Mobile

Zaváděcí náklady (Kč)

0

Závazek (počet měsíců)

Bez závazku

Varianta bez závazku

Ano

Příplatek za variantu bez závazku (Kč)

0

Volné minuty do všech sítí

Neomezené

Volné minuty do vlastní sítě

Nemá

Volné minuty do ostatních sítí

Nemá

Cena volání vlastní síť/ostatní sítě (Kč/1 min)

Zdarma

Volné SMS do všech sítí

Neomezené

Volné SMS do vlastní sítě

Nemá

Volné SMS do ostatních sítí

Nemá

Cena SMS vlastní síť/ostatní sítě (Kč)

Zdarma

Připojení a data

V předchozí části jsme již zmínili, že má tarif neomezená data. Jistou nevýhodou je, že slíbená rychlost 300/50 Mbit/s platí jen pro prvních 15 GB, poté se výrazně snižuje na 10/1 Mbit/s. Na druhou stranu je ale potřeba zmínit, že řada tarifů s neomezeným internetem má sníženou rychlost připojení již od začátku. Tarif běží na rychlé síti 4G/LTE, se kterou je kompatibilní většina dnešních telefonů.

Parametr Tento produkt
Data (GB)

Neomezená

Připojení

4G/LTE

Maximální rychlost připojení (Mbit/s)

300/50

Datový balíček 1

Nemá

Datový balíček 2

Nemá

Datový balíček 3

Nemá

Datový balíček 4

Nemá

Datový balíček 5

Nemá

Datový balíček 6

Nemá

Klady a zápory

Jako negativum tarifu Student neomezeně můžeme zmínit snad jen omezenou rychlost připojení po vyčerpání 15 GB dat, to je ale  opravdu zanedbatelná drobnost, i vzhledem k tomu, že ostatní neomezené tarify na tom bývají hůř. Jinak tento tarif nabízí v podstatě jen samá pozitiva, ke sjednání není potřeba studentský průkaz, je bez závazku, bez zaváděcích poplatků a s neomezeným internetem.

Závěr

Tarif Student neomezeně bude ideální variantou pro mladé uživatele s  vysokými nároky. Patří k plně neomezeným tarifům, takže kromě volných minut a SMS má také internet bez limitu. Jistou nevýhodou je, že se internet po vyčerpání 15 GB citelně zpomalí. Kromě toho nemáme tomuto tarifu vlastně co vytknout,  nepojí se s ním žádné zaváděcí náklady a je také bez závazku. Ke sjednání dokonce nepotřebujete studentský průkaz, na rozdíl od většiny konkurence, omezený je tak pouze věkem.

Pochopitelně ale nejde o nejlevnější variantu, pokud tedy chcete trochu ulevit svému rozpočtu a nemáte až tak vysoké nároky na internetové připojení, podívejte se také na nabídku tarifu Vodafone #jetovtobě.

700 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: T- Mobile Student neomezeně

Eliška je absolventkou žurnalistiky a za studium načerpala řadu zkušeností se psaním novinářských i nežurnalistických textů. Její články jsou zaměřené především na velké domácí spotřebiče, tedy přístroje, se kterými se denně potkává každý z nás. Věnuje se také potřebám pro děti. Přehled v těchto tématech si udržuje už několik let, díky tomu ochotně radí čtenářům i svým blízkým.


Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze T- Mobile Student neomezeně

T- Mobile Student neomezeně

700 Kč Orientační cena