Menu

Panasonic SC-MAX3500EK – Recenze, testy a srovnání

93,1 % Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Mini systémy

Klady

  • Subwoofer
  • Lze připojit 2 mikrofony
  • Vnitřní paměť 4 GB
  • Design
  • Kvalitní zvuk

Zápory

  • Nelze připojit sluchátka
  • Nemá Wi-fi
  • Nepřehraje DVD
14 700 Kč Orientační cena

Základní parametry

Panasonic SC-MAX3500EK patří mezi rozměrově větší Hi-fi soustavy. Místo budete potřebovat především pro dva reproduktory, které jsou třípásmové, protože jejich součástí je 25cm subwoofer. Ten se postará o přehrávání basů. Soustava bude nejen slyšet, ale také vidět, jelikož jsou její součástí světelné efekty na reproduktorech i základní jednotce. Systém přehraje CD, lze na něm naladit rádio a jiná zařízení připojíte například pomocí Bluetooth, USB portu nebo AUX vstupu.

Hodnocení uživatelů

Hi-fi systém Panasonic je mezi uživateli celkově velmi oblíbený. Chválí si jak kvalitní zvuk, tak i design a světelné efekty. Dle recenzí skvěle doplní party atmosféru a milovníci karaoke ocení možnost připojit až dva mikrofony. Stížnosti se naopak objevují na krátké kabely od reproduktorů, které navíc nelze prodloužit. Některým majitelům tohoto produktu také vadí absence vstupu pro sluchátka.

Hlavní klady a zápory

Tato soustava má z našeho srovnání jeden z nejvyšších výkonů, což většinou zaručuje hlasitý zvuk, s klidem tak ozvučí i větší místnosti, případně lze využít i pro venkovní party. Za velkou výhodu také považujeme, že systém disponuje vnitřní pamětí až 4 GB, písničky tak můžete přehrávat přímo z něj. Naopak nevýhodou jsou kratší kabely od reproduktorů a složitější přenášení, soustava je celkově poměrně těžká.

Porovnání s alternativami

Hledáte-li alternativu k tomuto party reproduktoru, doporučujeme se podívat po Sony MHC-V73D, jenž také patří k tomuto typu reproduktorů. Ten navíc umožňuje přehrát DVD, má ovládání gesty, karaoke funkce, ale postrádá Wi-Fi. Je také celkem těžší a jeho cena je patrně vyšší.

Závěr

Hi-fi systém Panasonic SC-MAX3500EK patří rozhodně k těm výkonnějším a ozvučíte s ním i větší místnosti. Můžete se těšit na kvalitní zvuk doplněný o hutné basy. Vhledem k vyšší ceně ho doporučujeme spíše náročnějším uživatelům, kteří ho plánují mít většinou na jednom místě, kvůli rozměrům a velikosti se totiž hůře přenáší. Kromě přehrávání hudby si s ním užijete i karaoke.

Parametr Tento produkt
Výkon zesilovače (W)

2 400

Reproduktory

Třípásmové

CD mechanika

Ano

Počet CD v měniči

1

USB port

Ano

Bluetooth

Ano

DVD

Ne

Vstup pro mikrofon

Ano

Podporované formáty

Mp3

Počet předvoleb

30

Rozměry v × š × h (cm)

13,7 × 45,8 × 34,1

Hmotnost (kg)

4

Wi-Fi

Ne

Dálkový ovladač

Ano

14 700 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Panasonic SC-MAX3500EK | Hodnocení: 93,1 %
Tereza Peterková
Redaktorka
Tereza se již pár let věnuje psaní a zjišťování informací o domácnosti a elektronice. Díky tomu nasbírala zkušenosti v mnoha oblastech, nejblíže však má k tématům, jako je fitness, outdoor či zdraví a krása, které jsou zároveň jejím koníčkem. Kromě toho ráda cestuje a fotky z cest pak sdílí na svých sociálních sítích.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Panasonic SC-MAX3500EK

Panasonic SC-MAX3500EK

14 700 Kč Orientační cena