Recenze a porovnání Noordi Sole II 3v1 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Noordi Sole II 3v1

Doporučujeme Při nákupu v kategorii trojkombinací

Datum doporučení: Duben 2021

92,0 % Celkové hodnocení
  • Polohovací matrace
  • Bohaté vybavení
  • Gelová kola
  • Vyšší cena
  • Pouze standardní nosnost 15 kg
19 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Kombinovaný kočárek od značky Noordi uspokojí potřeby novorozeňat i větších dětí. Pro první měsíce života dítěte má ve výbavě hlubokou korbičku, kterou můžete střídat také s autosedačkou, od půl roku do cca tří let potom využijete sportovní sedátko. Nosnost kočárku je víceméně standardní, unese 15 kg jako většina modelů na trhu, najdou se ale i kočárky s nosností přesahující 20 kg. Stabilitu a jednoduchou manipulaci zajišťují velká gelová kola, která se nezaleknou ani horšího terénu. Komfortní jízdu zajistí odpružení všech 4 kol, některé kočárky mají odpružená jen zadní kola. S ovládáním vám zase pomohou přední otočná kola s aretací a výškově nastavitelné madlo.

Sportovní sedátko má polohovatelnou opěrku zad i opěrku nohou, což je u moderních kočárků standard. O něco zajímavější je ale hluboká korbička, která má také nastavitelnou opěrku zad pod matrací, s čímž se u kočárku většinou nesetkáte. Korbička je přenosná a má zakřivenou spodní část, která umožňuje houpání.

Co se bezpečnosti týče, kočárku Noordi nechybí standardní nožní brzda a sportovní korbička je vybavená také pětibodovým bezpečnostním pásem a bezpečnostním madlem.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Výrobce

Noordi

Nosnost (kg)

15

Kola

Gelová

Zatáčení předních kol

Ano

Aretace předních kol

Ano

Odpružení

Ano

Brzda

Ano

Nastavitelná výška rukojeti

Ano

Rozměry složeného kočárku (š/d/v-cm)

62/82/35

Rozměry rozloženého kočárku (š/d/v-cm)

62/102/118

Hmotnost (kg)

14

Příslušenství a rozměry

Jak hluboká, tak sportovní korba kočárku Noordi Sole je vybavená odvětráváním, které vám zároveň umožňuje vidět dovnitř kočárku, i když k vám dítě sedí zády. Ventilaci najdete také ve spodní části hluboké korbičky. Rozhodně si u tohoto kočárku nemůžeme stěžovat na nedostatek úložných prostor, standardní nákupní košík ve spodní části kočárku je v tomto případě doplněn ještě designově sladěnou taškou na přebalovací a další potřeby. Ke kočárku dostanete také nánožník na zateplení, pláštěnku do deštivých dnů a součástí výbavy je i moskytiéra proti hmyzu.

V tabulce níže najdete rozměry kočárku, zkontrolujte hlavně rozměry složené varianty, pokud potřebujete, aby se vám vlezla např. do kufru auta. Hmotnost 14 kg je u kombinovaných kočárků vcelku standardní a rozměry hluboké korby i sportovního sedátka by měly být dostačující.

Tabulka zobrazuje přehled příslušenství a rozměrů

Parametr Tento produkt
Madlo k přenášení

Ano

Odvětrávání hluboké korbičky

Ano

Rozměry hluboké korbičky (š/d/v-cm)

34/78/-

Závěr

Kočárek Noordi Sole II 3v1 představuje komplexní řešení pro první roky života dítěte. V jedné sadě získáte hluboký kočárek, sportovní kočárek a autosedačku s plnou výbavou. Mezi nejdůležitější prvky patří pláštěnka, nánožník, moskytiéra a přebalovací taška. Díky velkým gelovým kolům a plnému odpružení se nemusíte bát vyrazit s tímto kočárkem i do terénu. Mezi jeho výhody patří také polohovací matrace hluboké korbičky, ventilace a další prvky. Jedinou nevýhodou tohoto modelu tak může být snad jen vyšší pořizovací cena, koupě dvou samostatných kočárků a autosedačky by vás ale stále pravděpodobně vyšla na více peněz. Pokud by vás ovšem zajímala spíše nějaká cenově dostupnější varianta, podívejte se na recenzi kočárku Kinderkraft Prime 3v1.

19 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Noordi Sole II 3v1 | Hodnocení: 92,0 %
Eliška Srncová je seniorní redaktorkou a kočárky se zabývá už více než tři roky. Díky tomu si udržuje přehled o různých provedeních kočárků a jejich vlastnostech. Poradí vám, který kočárek vybrat do města či do přírody, jak velkou korbičku zvolit nebo třeba jakou nosnost vyžadovat. Kromě kočárků se věnuje také například autosedačkám, cyklosedačkám a dalším potřebám pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Noordi Sole II 3v1

Noordi Sole II 3v1

19 000 Kč Orientační cena