Menu

Recenze a test GoGEN TVF 32N571S

60,4 % Celkové hodnocení
 • Sluchátkový jack
 • Spíše průměrný kousek
6 000 Kč Orientační cena
 • 1,8/10
  Hodnocení funkcí
 • 6,5/10
  Hodnocení konektivity
 • 8,1/10
  Hodnocení spotřeby
 • 7,1/10
  Rozlišení a výkon reproduktorů
 • 60,4 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje 

Televize GoGEN TVF 32N571S nabízí obrazovku velkou 32 palců v rozlišení 1920 x 1080 px, tedy ve Full HD. Pokud byste se pozastavili nad tím, že televize mohou mít i vyšší rozlišení, potom máte pravdu, nicméně v kategorii televizí do 40″ se s lepším výsledkem nesetkáte. Výsledný zážitek sledování podtrhne nadprůměrný výkon reproduktorů, ten činí 12 W. Rozměrově se řadí televize k průměrným, upozornit bychom chtěli více na hmotnost, ta patří k vyšším ze všech recenzovaných modelů v dubnu 2018. Pokud ale nehodláte s televizí nijak pohybovat a přemisťovat ji, potom vám ani 5,5 Kg nebude vadit a běžně fyzicky zdatný dospělý by ji měl zvládnout bez problémů. 

Parametr Tento produkt
Výrobce

GoGEN

Typ obrazovky

LED

Rozlišení obrazovky (px)

1920 x 1080 (Full HD)

Úhlopříčka (")

32

Výkon reproduktorů (W)

12

Výška (cm)

45,1

Šířka (cm)

74,3

Hloubka (cm)

9

Hmotnost (kg)

5,51

Hodnocení konektivity a spotřeby

Z hlediska konektivity nabízí televize GoGEN jeden výstup pro USB a dva pro HDMI. Jde o krásný průměr, který by měl postačit běžnému uživateli, aby mohl k televizi připojit externí harddisk s filmy, nebo jiné multimediální zařízení, například pro přehrávání fotek. Výhodou může pro některé být sluchátkový jack, ten v době psaní recenze mělo jen pár televizí této kategorie. Bohužel se nemůžete spolehnout na připojení kabelového internetu, což ale nevidíme zase tak černě, u televizí s menšími úhlopříčkami jde v tomto případě spíše o raritu. Z hlediska spotřeby energií jde o běžně úsporný kousek. Okamžitá spotřeba 27,4 W je jen o několik čísel nižší, než byl průměr. Roční spotřeba je potom téměř průměrná a v přepočtu tak zaplatíte za jistých podmínek za roční provoz televize GoGEN asi 180 Kč.

Parametr Tento produkt
USB

1

HDMI

2

LAN

Ne

Sluchátkový jack

Ano

Energetická třída

A+

Spotřeba (W)

27,4

Roční spotřeba (kWh)

45

Roční náklady na provoz při sledování 4 hod/den (Kč)

180

Hodnocení funkcí

GoGEN neoplývá mnoha funkcemi, v této kategorii byl standard zejména časovač vypnutí. Technologie umožňující 3D sledování nenajdete u žádného z recenzovaných modelů, Wi-Fi a funkce SMART, která je podmíněna možností připojení k internetu, jsou potom dostupné pouze u pár televizí. 

Parametr Tento produkt
3D

Ne

Wi-Fi

Ne

Funkce smart

Ne

Časovač vypnutí

Ano

Naše hodnocení a závěr

GoGEN TVF 32N571S překvapí zejména kombinací Full HD obrazu a skvělého výkonu reproduktorů. Oceňujeme přítomnost sluchátkového jacku, který ale pro mnohé uživatele nebude mít pravděpodobně rozhodující hlas pro koupi zařízení, přesto může potěšit. S možnostmi konektivity jsme jinak spokojeni a věřme, že vy budete také, nejste-li velmi nároční. V takovém případě můžeme nabídnout ještě o něco lepší kousek k porovnání, Samsung UE32M5572, u něj si ale pochopitelně připlatíte za zvýhodněné parametry. 

6 000 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: GoGEN TVF 32N571S | Hodnocení: 60,4 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze GoGEN TVF 32N571S

GoGEN TVF 32N571S

6 000 Kč Orientační cena