Menu

TrueLife SonicBrush UV – Recenze, testy a srovnání

89,1 % Celkové hodnocení

Nejlepší cena/výkon v kategorii Sonické zubní kartáčky

Klady

  • UV stelirizátor
  • 4 režimy čištění
  • Vysoký počet kmitů
  • Dlouhá výdrž baterie
  • 3 hlavice v balení

Zápory

  • Velká dobíjecí stanice
  • Nemá indikátor tlaku
1 300 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

TrueLife SonicBrush představuje spojení výkonného sonického zubního kartáčku a speciální dobíjecí stanice se zabudovaným UV sterilizátorem. Vždy po čištění do ní můžete umístit čisticí hlavice a nechat je vydezinfikovat. I na samotném kartáčku se během čištění usazují nečistoty a UV sterilizátor zvládne zlikvidovat až 99,9 % běžně se vyskytujících bakterií.

Samotná kartáček pak zvládne 40 tisíc kmitů za minutu, což je ve srovnání s konkurenčními sonickými kartáčky skvělý výsledek. Více kmitů za minutu předpovídá efektivnější čištění. Nechybí mu další funkce jako je časovač nebo několik různých režimů čištění.

Parametr Tento produkt
Počet kmitů (za 1 min)

40 000

Typ napájení

Akumulátor

Výdrž baterie/akumulátoru (dny)

18

Časovač

Ano

Režimy čištění

4

Počet čisticích hlav v balení

3

Cena jedné čisticí hlavy (Kč)

100

Tlakový senzor

Ano

Bluetooth

Ne

Hodnocení odborníků a dalších uživatelů

V odborných testech si model TrueLife SonicBrush vedl velmi dobře především v oblasti uživatelského komfortu, výdrže baterie a dobíjení. Hodnocení těch, kteří si kartáček zakoupili, jsou primárně kladné. Někteří uživatelé si v recenzích stěžují, že se jim hůře nasazuje čisticí hlavice. Ve velké většině ovšem narazíte na pochvaly a doporučení.

Hlavní výhody a nevýhody

Největší zvláštností a zároveň velkou výhodou tohoto sonického kartáčku od výrobce TrueLife je dobíjecí stanice s UV sterilizátorem, který u většiny ostatních modelů nenajdete. Kartáček potěší také čtyřmi režimy čištění, časovačem a vysokým počtem kmitů za minutu. Jako nevýhodu můžeme zmínit pouze to, že nabíjecí stanice je kvůli sterilizátoru trochu rozměrnější a v koupelně vám zabere více místa.

Kontrukce elektrického kartáčku TrueLife

Porovnání s alternativami

Pokud hledáte výkonný sonický kartáček, pak by vás mohl zaujmout také Sencor SOC 1101RD. Nemá sice nabíjecí stanici s UV sterilizátorem, počet kmitů za minutu má ale podobný jako TrueLife SonicBrush, a navíc je o něco levnější. Záleží tedy na vás, zda si budete chtít připlatit za příslušenství, nebo vám stačí prostý kartáček bez pokročilejších funkcí a vychytávek.

Naše hodnocení a závěr

TrueLife SonicBrush si oblíbí i náročnější uživatelé. Z kategorie sonických kartáčků patří mezi špičku na trhu a nabídne vám skvělé vlastnosti, které doplňuje dobíjecí stanice s UV sterilizátorem. Ani vyšší cena nemusí být překážkou, stačí si pořídit jeden model do rodiny a střídat čisticí hlavice, do sterilizátoru se vejdou až 3 kusy. Tento model navíc můžeme doporučit i lidem s citlivějšími dásněmi. Kartáček je kompatibilní i s náhradními hlavicemi Sonicare a jinými značkami.

1 300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: TrueLife SonicBrush UV | Hodnocení: 89,1 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva má s výběrem elektrického zubního kartáčku vlastní zkušenosti, o které se s vámi prostřednictvím našeho srovnání neváhá podělit. Dobře se vyzná v používaných technologiích i technických parametrech a navíc si v této oblasti udržuje aktuální přehled. Díky tomu vám může doporučit vhodný produkt, ať už patříte mezi nenáročné uživatele, nebo bez ohledu na cenu trváte na prémiových funkcích a bohaté výbavě.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Sonický kartáček používám už několik let a jsem s ním velice spokojená. Po vyčištění mám pocit, že jsou zuby opravdu čisté. Vřele doporučuji.

Iveta Semecká

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze TrueLife SonicBrush UV

TrueLife SonicBrush UV

1 300 Kč Orientační cena