Recenze Canpol babies Easy start odsávačka mléka - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Canpol babies Easy start odsávačka mléka

Velmi dobré Celkové hodnocení

Jedna z nejprodávanějších v kategorii Odsávačky mléka

Klady

  • Odsává mléko do kojenecké lahve
  • Bohaté příslušenství v balení
  • Napájení ze sítě i bateriemi
  • 3 intenzity odsávání

Zápory

  • Vyšší pořizovací náklady
  • Nutnost dobíjení/dokupování baterií
  • Rozměrná (oproti jiným značkám)
1 000 Kč Orientační cena

Odsávačka Canpol babies Easy Start pomůže maminkám, které chtějí podpořit tvorbu mléka. Veškerou práci odvede elektrický motorek. Žena tak může odpočívat třeba u seriálu a nehrozí žádné namožené ruce. Zařízení pomocí tří módů napodobuje sání miminka. Nejprve prs stimuluje a potom mléko odsaje. Sací sílu lze regulovat třemi stupni, což je v porovnání s jinými variantami málo.

Uživatelky jistě potěší i možnost bateriového nabíjení. Především na cestách tedy není nutné hledat zdroj ze sítě. Na druhou stranu odsávačka je celkem rozměrná. Sestává z více kusů než alternativy, tudíž není tolik skladná. Součástí balení je bohaté příslušenství. Matka může odsávat rovnou do lahvičky nebo zásobníku na mléko. Odsávačka je vyrobená z netoxického materiálu. Lze ji vyvařit, a tedy i efektivně vyčistit.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Uživatelé hodnotí odsávačku velmi kladně. Oceňují, že za poměrně nízkou cenu získají kvalitní zařízení. Zdůrazňují, že součástí balení jsou náhradní díly a není nutné nic dokupovat. Na druhou stranu pár recenzí zmiňuje, že odsávačka se skládá z více částí, než bývá obvyklé. Tudíž je vysoká a smontování zabere více času. Objevuje se i pár negativních komentářů s tím, že zařízení neodsává. Pozitivní hodnocení ale vysoce převažují.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Velkým pozitivem a zároveň zajímavostí této odsávačky je napájení jak ze sítě, tak na baterie. To ocení ženy především na cestách. Nemusí shánět žádnou zásuvku a odsají i v autě. Výhodou je také široké příslušenství a náhradní díly. Matka má vše po ruce v balení a nemusí nic dokupovat. Nevýhodou mohou být pouze tři intenzity odsávání a rozměry odsávačky. Oproti jiným produktům obsahuje více dílů a není tolik skladná.

Porovnání s alternativami

Oproti elektrickým alternativám je odsávačka Canpol babies Easy start výrazně levnější. Funguje i na baterie, což je výhodou u cestování. Zajišťuje sice dvoufázové odsávání, nicméně regulovat jej lze jen třemi stupni síly. Jako alternativu může rodič zvolit elektrickou odsávačku TrueLife Nutrio. Je o pár set korun dražší, ale nabízí 9 sacích intenzit a masážní mód, který uvolní bolavá prsa. Výdrž baterie je 100 minut, tudíž není třeba se bát rychlého vybití.

Závěrečné shrnutí

Značku Canpol babies můžeme doporučit ženám, které hledají levnou a kvalitní elektronickou odsávačku. Součástí balení je nejen příslušenství, ale i náhradní díly. Matka tak ušetří i na případném dokupování součástek. Nízká cena nicméně se odráží v pouze třech intenzitách sání. To může být zejména pro citlivé ženy nepříjemné. V tom případě je dobré se poohlédnout po variantě, které má funkcí více. Zároveň ale bude dražší.

Parametr Tento produkt
Typ

Elektronická

Výrobce

Canpol babies

Materiál

Silikon/plast

Certifikát bezpečnosti materiálu

Ano

Dvoufázové odsávání

Ano

Způsob čištění

Ve vroucí vodě (5 min)

Obsah balení

Silikonový nástavec, krytky na lahev i odsávačku, savička, látkový obal, zásobník na mléko s víčkem, USB kabel, náhradní díly

Velikost prsního nástavce (mm)

Univerzální

Typ napájení

Baterie/ze sítě

Četnost odsávání

Neomezená (podle potřeby matky)

1 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Canpol babies Easy start odsávačka mléka | Hodnocení: Velmi dobré
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která se chce vždy dozvědět víc a neodradí ji ani přehršel informací. Třídění faktů a spojování souvislostí je to, co ji baví. Stará se o dvouletou dceru, v oblasti odsávaček mléka se tedy dobře orientuje a má s ní praktické zkušenosti. Zná a dokáže předvídat případné problémy s odsáváním a bolavými prsy, a proto je schopná maminkám při výběru dobře poradit.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Canpol babies Easy start odsávačka mléka

Canpol babies Easy start odsávačka mléka

1 000 Kč Orientační cena