Recenze TrueLife Nutrio BP Electric Double odsávačka mléka - Test 2023 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání TrueLife Nutrio BP Electric Double odsávačka mléka

Výborné Celkové hodnocení

Na obě prsa zaráz v kategorii Odsávačky mléka

Klady

  • 9 intenzit sání
  • Masážní, stimulační a odsávací mód
  • Odsává mléko do kojenecké lahve
  • Krytky a savičky na lahve v balení
  • Výdrž 150 minut na jedno nabití

Zápory

  • Vyšší pořizovací náklady
  • Nutnost dobíjení
  • Vyšší hmotnost
2 300 Kč Orientační cena

Elektrická odsávačka TrueLife Nutrio BP Double pomůže maminkám, které potřebují často odstříkávat velké množství mléka. Přístroj odsává z obou prsů zároveň, tudíž se hodí i na spuštění laktace. To podporuje i systém dvoufázového odsávání, který simuluje sací pohyby dítěte. Kromě stimulačního a sacího módu má odsávačka ještě masážní režim. Ten je vhodný pro uvolnění bouliček v nalitých prsou.

Odsávačka nabízí devět intenzit pro každý mód. Pozor je třeba dát na sací režim, který začíná na stupni šest. Podle uživatelek je to někdy bolestivé překvapení. Zvláště pro ženy, které teprve odsávat a kojit začínají. Přístroj se musí používat vždy na obě prsa. Pokud by žena chtěla odsávat jen z jednoho prsa, musí nechat jet druhou odsávačku na prázdno. Odsávačka se nabíjí ze sítě a vydrží až 150 minut, což by mělo vystačit na obě ňadra.

Hodnocení dalších odborníků a uživatelů

Odsávačku uživatelé převážně chválí. Samotné odsávání je podle žen příjemné. Oceňují dobrý sací výkon i pohodlnou manipulaci. Tu nicméně lehce ztěžuje digitální displej, kterým se zařízení ovládá. Tlačítka jsou podle recenzí špatně vidět, ovládání je tak horší. Rozpory se týkají samotné savičky, která se našroubuje na sběrnou lahev. Některé ženy tvar chválí, podle jiných je příliš velká pro malé děti, tudíž se mléko musí přelévat.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Pozitivem odsávačky je značná podpora laktace. Stimuluje obě prsa zaráz a kromě dvoufázového odsávání jim dokáže poskytnout i masáž. K zařízení lze dokoupit i prsní pás. Drží obě odsávačky a žena má volné ruce. Negativem je podle uživatelek přednastavený vysoký stupeň šest  v módu odsávání. Žena si vždy musí pamatovat, aby jej snížila. Proces ztěžuje malá viditelnost tlačítek digitálního displeje. To je problém především v noci.

Porovnání s alternativami

V porovnání s jinými dvojitými odsávačkami potěší značka TrueLife příznivou cenou. Je levnější než jiné firmy a odsávání je podle recenzí kvalitní a komfortní. Jako alternativu může žena zvolit Medelu double Swing Maxi Flex má také devět stupňů sání a jde k ní dokoupit prsní pás pro volné ruce. Velkou výhodou jsou různé velikosti prsních nástavců. TrueLife má pouze univerzální typ, který nemusí ženě sedět. Bradavka se během laktace totiž mění.

Závěrečné shrnutí

Odsávačku na obě prsa značky TrueLife doporučujeme všem ženám, které potřebují odsávat velké množství mléka. Zařízení také skvěle stimuluje laktaci, tím že odsává mléko z obou prsů naráz. Jinak pohodlnou manipulaci s odsávačkou může narušit těžší ovládání displeje. Podle recenzí nejsou tlačítka moc viditelná. Mléko zařízení sbírá do kojeneckých lahví, dítě lze tak ihned nakrmit. Nabíjení je akumulátorové a vydrží až 150 minut, což by mělo vystačit na odsání obou ňader.

Parametr Tento produkt
Typ

Elektronická (na obě prsa)

Výrobce

TrueLife

Materiál

Silikon/plast

Certifikát bezpečnosti materiálu

Ano

Dvoufázové odsávání

Ano

Způsob čištění

V horké vodě/sterilizátoru

Obsah balení

Silikonový nástavec, krytky na lahve i odsávačku, 2x savička, USB kabel, prsní vložky

Velikost prsního nástavce (mm)

Univerzální

Hmotnost (g)

670

Typ napájení

Ze sítě

Četnost odsávání

Neomezená (podle potřeby matky)

2 300 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: TrueLife Nutrio BP Electric Double odsávačka mléka | Hodnocení: Výborné
Martina Moresová
Redaktorka
Martina je redaktorka, která se chce vždy dozvědět víc a neodradí ji ani přehršel informací. Třídění faktů a spojování souvislostí je to, co ji baví. Stará se o dvouletou dceru, v oblasti odsávaček mléka se tedy dobře orientuje a má s ní praktické zkušenosti. Zná a dokáže předvídat případné problémy s odsáváním a bolavými prsy, a proto je schopná maminkám při výběru dobře poradit.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze TrueLife Nutrio BP Electric Double odsávačka mléka

TrueLife Nutrio BP Electric Double odsávačka mléka

2 300 Kč Orientační cena