Menu

5 nejhorších Parkside produktů dle recenzí na podzim 2023

5 nejhorších Parkside produktů dle recenzí na podzim 2023

Uživatelské recenze jsou cenným zdrojem informací, je k nim však potřeba přistupovat s jistou opatrností. Ze školy si pamatujeme poučku o tom, že statistika začíná fungovat až při větších počtech, v našem případě při větším počtu recenzí. Špatné hodnocení plynoucí například z pouhých pěti nebo šesti recenzí nemá velkou vypovídací hodnotu a může danému produktu nespravedlivě křivdit.

Zavlažovací počítač Parkside Bluetooth PBB A1

Zavlažovací počítač slouží k řízení zavlažovacích systémů naprogramovaných v aplikaci Lidl Home a má i další funkce jako například rozpoznávání nízkých teplot. Na webu Heureka jej hodnotilo 16 uživatelů s průměrnou známkou 66 %. Na e-shopu Lidl obdržel produkt od 34 zákazníků v průměru 3,2 body z 5. Toto hodnocení jej řadí mezi produkty s nejnižší známkou.

V recenzích si zákazníci stěžují především na to, že ačkoliv je zařízení popisováno jako chytré, lze jej ve skutečnosti ovládat pouze v malém prostoru kolem něj. Zapomenout tedy můžete na ovládání na dálku. To je možné pouze s dokoupením příslušné gateway, což není dostatečně zdůrazňováno. Zmiňováno je též problematické párování s telefonem, nebo nemožnost zpětně zjistit, zda zalévání proběhlo.

  • Heureka: 66 %
  • Lidl: 3,2/5

Pneumatický rázový utahovák PDSS 310 B5

Pneumatický utahovák by měl poskytovat především vysoký výkon. Tento konkrétní produkt si na webu Heureka vysloužil od 51 zákazníků hodnocení 69 %, na e-shopu Lidl jej potom 23 zákazníků hodnotilo průměrnou známkou 4,2 z 5. Právě nedostatečný výkon, a to i s kvalitním kompresorem, je nejčastějším problémem, který zákazníci zmiňují.

Někteří zákazníci popisují, že produkt nedosáhl na uvedený utahovací moment ani při vyšším než doporučeném tlaku z kompresoru.

  • Heureka: 69 %
  • Lidl: 4,2/5

Bruska na vrtáky Parkside PBSG 95 E6

Zařízení je určeno pro ostření vrtáků 20 velikostí, v rozmezí 3-13 mm. Třicet uživatelů na webu Heureka hodnotilo brusku známkou 69 %, na e-shopu Lidl obdržel produkt průměrné hodnocení 4,5 z 5. V tomto případě jej hodnotilo 164 uživatelů.

Uživatelé, kteří produktu udělili negativní hodnocení především zmiňují, že ostření vrtáků je velmi nekvalitní, což podle nich plyne z nízké přesnosti plastových vodících otvorů.

  • Heureka: 69 %
  • Lidl: 4,5/5

Aku kávovar Parkside PKMA 20- Li A1

Tento produkt je určen k přípravě čerstvé kávy bez nutnosti připojení k elektrické síti, například na zahradě nebo při pikniku.  Čtyřicet jedna uživatelů jej na Heuréce hodnotilo průměrnou známkou 70 %. Na e-shopu Lidl má průměrnou známku 3,9 bodů z pěti při 202 hodnoceních.

Zákazníci hodnotí negativně především fakt, že při použití 2 Ah akumulátoru zvládne kávovar připravit prakticky jediný šálek kávy. Ani v případě doporučeného 4 Ah akumulátoru však nelze počítat s více než 2-3 šálky. Dalším problémem je podle nespokojených zákazníků nízká teplota vody, ze které je káva připravována.

  • Heureka: 70 %
  • Lidl: 3,9/5

Sběrač listí a trávy Parkside PKM 103 A1

Sběrač listí funguje čistě na mechanickém principu bez použití benzínového nebo elektrického motoru. Na webu Heureka jej zákazníci hodnotí známkou 73 %. Počet recenzí je 33. Na e-shopu Lidl deset zákazníků hodnotí produkt známkou 2,9 bodů z 5.

Největší výtky mají zákazníci vůči málo odolným plastovým dílům, stěžují si také na to, že listí je třeba přejíždět několikrát. Malé listy potom sběrač nesbírá vůbec. Zmíněn je i problém s příliš krátkým madlem.

  • Heureka: 73 %
  • Lidl: 2,9/5

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.