Menu

5 nejlepších automatických kávovarů v únoru 2024: Pořadí nás překvapilo

5 nejlepších automatických kávovarů v únoru 2024: Pořadí nás překvapilo

Automatické kávovary nabízí širokou škálu možností pro každého milovníka kávy. Vybíráte právě tento přístroj do vaší domácnosti? Inspirujte se s námi a vybírejte z těch nejlepších modelů, které jsou aktuálně v únoru 2024 na trhu. Podívejte se na 5 nejlepších automatických kávovarů, které připraví kávu stiskem jediného tlačítka. Kromě tohoto článku pro vás pravidelně aktualizujeme celé velké srovnání automatických kávovarů.

Automatický kávovar DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B

Automatický kávovar DeLonghi Eletta Cappuccino Evo ECAM 46.860.B se umístil na prvním místě díky kombinaci špičkového designu a intuitivního ovládání. Díky možnosti přizpůsobit si intenzitu, teplotu vody i velikost kávy podle svých představ se jedná o praktického pomocníka do domácnosti, kde mají členové rodiny nebo návštěva různé požadavky na výsledný nápoj. Hodí se samozřejmě také do kanceláře.

Patří k přístrojům s objemnými zásobníky na kávu i vodu. Jeho doménou je ocelový mlýnek s třinácti stupni hrubosti mletí či automatický systém pěnění mléka, díky čemuž automaticky připraví i kávové nápoje s mlékem.

Zajímavostí je také osobní nastavení kávy a uložení do My menu, to vše lze provádět skrze LCD displej s dotykovými tlačítky, který podtrhuje design tohoto přístroje. Údržbu navíc tento automatický kávovar uživatelům usnadní díky funkci čištění a odvápňování.

Automatický kávovar DeLonghi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS

Automatický kávovar DeLonghi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS zaujme díky své profesionální kvalitě espressa připraveného přímo v pohodlí vašeho domova. Patří k produktům určeným pro náročné zákazníky, o čemž ostatně napovídá i jeho vyšší cena.

Nabízí nadstandardní parametry a umožňuje volit až ze 13 hrubostí mletí kávových zrn. Výhodou jsou také dvířka pro vložení předmleté kávy. Samozřejmě mu nechybí displej, který je dokonce barevný a dotykový, a také automatický mléčný systém.

Automatický kávovar Philips Series 5400 LatteGo EP 5447/90

Philips Series 5400 LatteGo EP 5447/90 je automatický kávovar s  vynikajícím poměrem cena/výkon. Jeho inovativní systém LatteGo vám přinese mléčnou pěnu, takže společně s ním přípravy až 12 různých nápojů. Vychutnáte si s ním aroma intenzivního espressa, lahodné cappuccino i latte macchiato.

Nechybí mu dotykový displej, až 4 uživatelské profily nebo adaptivní technologie mletí. Navíc je čištění kávovaru jednoduché a efektivní díky plně vyjímatelné spařovací jednotce.

Automatický kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

Automatický kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B zaujme ohromujícím designem a funkcemi. S možností uložit profily pro různé uživatele, automatickým čištěním a širokou škálou nápojů od espressa po cappuccino přináší luxusní kávový zážitek do vašeho každodenního rituálu. Samozřejmě umí sám vytvořit našlehanou mléčnou pěnu, takže může najít využití i u dětí při přípravě kakaa.

Automatický kávovar DeLonghi Dinamica ECAM 350.75.S

Automatický kávovar  DeLonghi Dinamica ECAM 350.75.S s dotykovým ovládáním, automatickým mlýnkem na kávu a možností přizpůsobení mnoha faktorů výsledného nápoje vám poskytne kontrolu nad každým šálkem. Pokud přístroj zrovna nepracuje, sám se přepne do úsporného režimu, čímž šetří energii i peníze. A údržba zde bude snadná díky automatickým programům na čištění a odvápnění.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.