Menu

5 nejoblíbenějších kusů Parkside nářadí podle uživatelů (Červen 2024)

5 nejoblíbenějších kusů Parkside nářadí podle uživatelů (Červen 2024)
Zdroje obrázků: Lidl, ilustrace: Arecenze

Hobby nářadí z Lidlu letos slaví nebývalý úspěch. V dubnu společnost Euromonitor International uznala Parkside jako nejprodávanější značku pro kutily v Evropě za minulý rok. Pojďme se podívat na 5 aktuálně nejpopulárnějších kousků Parkside podle uživatelů v červnu 2024.

 • TIP: I my máme mezi Parkside své favority. Všech 10 nejlepších produktů si můžete prohlédnout v našem srovnání dle recenzí a testů.

Parkside Horní frézka POF 1200 D3

 • Nejprodávanější v kategorii “Frézky” na Heurece
 • 90 % z 509 uživatelských hodnocení (Heureka)
 • Produkt roku 2023 – Top v kategorii (Heureka)

Elektrická horní frézka Parkside s příkonem 1 200 W slouží pro opracovávání dřeva, lehkých stavebních materiálů a barevných kovů. Nabízí hloubku frézování 55 mm a plynule nastavitelné otáčky. Uživatelé si na ní nejvíce chválí výborný poměr cena/výkon, dostatečný výkon a jednoduchou obsluhu. Jen výjimečně si stěžují na nižší kvalitu zpracování.

1 300 Kč Orientační cena

 

Parkside Aku úhlová bruska PWSA 20-Li D4

 • Nejprodávanější v kategorii “Brusky” na Heurece
 • 91 % z 324 uživatelských hodnocení (Heureka)

Dalším dlouhodobě oblíbeným nářadím Parkside je aku úhlová bruska 125 mm, která je určená pro řezání, broušení a kartáčování. Pření držadlo je nastavitelné ve 3 polohách, otáčky jsou regulovatelné v 6 rychlostech. Podle uživatelé jsou jejími hlavními přednostmi cenová dostupnost, bezkabelové provedení a pro domácí použití optimální funkčnost.

1 100 Kč Orientační cena bez aku

Parkside Vysavač na mokré a suché vysávání PWD 30 B1

 • Nejprodávanější v kategorii “Vysavače” na Heurece
 • 94 % z 266 uživatelských hodnocení (Heureka)
 • Produkt roku 2023 – Vítěz (Heureka)

Výkonný dílenský vysavač s max. 260 airwatty je vhodný na suché vysávání, odčerpání vody i jako dmychadlo. Díky dodatečné zásuvce s automatickým spínáním umožňuje pohodlné připojení elektrického nářadí. Uživatelé si na něm nejvíce pochvalují výkon, cenu, bohaté příslušenství, kvalitu zpracování a velký pracovní dosah.

2 400 Kč Orientační cena

Parkside Přímočará pila PSTD 800 C3

 • Nejprodávanější v kategorii “Přímočaré pily” na Heurece
 • 91 % z 167 uživatelských hodnocení (Heureka)

Elektrická přímočará pila 800 W umožňuje zrychlené řezání díky 3násobně nastavitelnému kyvadlovému zdvihu i přesnou práci pomocí bezkyvadlového řezání. Nechybí pracovní LED světlo a nastavitelné vedení laseru. V uživatelských recenzích se nejčastěji skloňuje výborný poměr cena/výkon, dostatečná kvalita a splňuje očekávání.

900 Kč Orientační cena

Parkside Aku rázový utahovák PDSSA 20-Li A1

 • Nejprodávanější v kategorii “Rázové utahováky” na Heurece
 • 91 % z 105 uživatelských hodnocení (Heureka)
 • Produkt roku 2020 – Top v kategorii (Heureka)

Ke šroubování a uvolňování šroubů, nebo utahování a uvolňování matic se skvěle hodí aku rázový utahovák ¼“ s max. točivým momentem 180 Nm. Oblíbené nářadí disponuje plynule nastavitelnými otáčkami a automatickým příklepovým mechanismem s vysokým výkonem. Podle většiny uživatelů utahovák funguje perfektně, je výkonný a nabízí bezkonkurenční cenu.

800 Kč Orientační cena bez aku

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.