Menu

Akční leták Kauflandu od středy 31. 1. – Na prodejnách najdete kuřecí řízky za 89 korun i širokou nabídku Parkside nářadí

Akční leták Kauflandu od středy 31. 1. – Na prodejnách najdete kuřecí řízky za 89 korun i širokou nabídku Parkside nářadí

Leták Kauflandu platný od středy 31.1. má opravdu co nabídnout. Hlavním “tahákem” budou zaručeně kuřecí prsní řízky v 52 % slevě, ale i velký výběr spotřebního zboží. Kaufland nás tento týden vybaví nářadím Parkside, ale i doplňky do domácnosti, zdravotními pomůckami nebo dřevěnými briketami RUF za bezkonkurenční cenu.

Parkside už není jen výsadou Lidlu

Tato značka nářadí a pomůcek do dílny, domácnosti, garáže i zahrady byla v minulosti privátním počinem Lidlu. Už pár měsíců na ni však můžete narazit i v regálech se spotřebním zbožím v Kauflandu. I tento řetězec zaručuje nízké ceny oblíbeného nářadí a nabídne zajímavé akce.

Pro tento týden je to například Parkside kapovací a pokosová pila PKS 1500 C4 s tříletou zárukou a bohatým příslušenstvím, kterou pořídíte za 1 499 korun. V nabídce letáku je i Parkside elektrická stříkací pistole HVLP PFS 450 A1, ke které navíc pořídíte i další malířské vybavení – tento týden najdete v akci válečky, štětce, malířské schůdky i barvy do interiéru.

Dílnu si vybavíte i drobným nářadím za pár korun. K dostání budou různé sady háčků, bitů nebo šroubováků, organizéry, vodováhy, sady klíčů i šikovné regály, do kterých si všechny nové potřeby uložíte.

Vše pro zdraví a relax

Dvojstránka nového letáku Kauflandu je věnována také zdravotním pomůckám. V nabídce najdeme například inhalátor a zvlhčovač dýchacích cest Medisana IN 500, který je nepostradatelnou pomůckou při chronických zánětech a onemocněních horních dýchacích cest.

K prokrvení pokožky, lepší regeneraci svalů i jako prevence proti stárnutí či celulitidě se hodí infračervená lampa Sanitas SIL 06. A o relax a příjemnou masáž chodidel se postará perličková masážní lázeň na nohy Medisana FS 881.

Potraviny v akci – nejzajímavější nabídky

Kaufland je u zákazníků oblíbený především díky nízkým cenám potravin. Ty jsou díky pravidelným akčním nabídkám ještě výhodnější.

Tento týden nakoupíte v Kauflandu v akci například tyto potraviny.

Položka Cena
Kuřecí prsní řízky chlazené 89,90 Kč za kg
Rybí prsty Nowaco 250 g 29,90 Kč
Vepřová pečeně 99,90 Kč za kg
MANKA olej řepkový 1 l 29,90 Kč
Král sýrů hermelín 120 g 27,90 Kč
Jablka Braeburn 21,90 Kč za kg

Leták Kaufland od středy 31. 1. 2024

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.