Menu

„Já se vrátím.“ řekl Arnold Schwarzenegger a kývl na pokračování spolupráce se značkou Parkside

„Já se vrátím.“ řekl Arnold Schwarzenegger a kývl na pokračování spolupráce se značkou Parkside
Zdroj: Parkside, Ilustrace: Arecenze

Značku Parkside můžete znát z obchodních řetězců Lidl a Kaufland. Toto nářadí je natolik oblíbené, že jej najdete v arzenálu nejen mnoha domácích kutilů, ale také profesionálních řemeslníků. V roce 2023 se navíc tato značka vytasila s novým ambasadorem, kterým se stal jeden z nejznámějších herců a kulturistů všech dob, Arnold Schwarzenegger. Jak je to s pokračováním této spolupráce? 

Zdařilý marketingový krok Parkside roku 2023

V minulém roce 2023 se marketingové oddělení značky Parkside rozhodlo k velmi zdařilému kroku – najmout jednoho z nejznámějších herců a kulturistů všech dob, Arnolda Schwarzeneggera. V mnoha reklamních spotech i na oficiálním webu Parkside tak můžete Arnolda coby ambasadora značky spatřit, jak motivuje k používání nářadí Parkside a inspiruje k dotažení malých i větších projektů.

Já se vrátím: Pokračování spolupráce v roce 2024?

Legendární věta „I’ll be back“ (Já se vrátím) zazněla od Arnolda Schwarzeneggera nejen ve filmu Terminátor, ale také v rámci spolupráce se značkou Parkside. To může znamenat jediné – jejich společné pokračování. I v letošním roce 2024 se proto můžeme těšit na další motivaci a sdílení tajemství úspěchu, o které se s námi nepodělí nikdo jiný než Arnold Schwarzenegger.

Jeho tvář jsme koneckonců mohli vidět už v březnovém (2024) příspěvku na Instagramu parkside_diy_cz a lidlcz, kde promoval zahradní sortiment Parkside Performance v rámci kampaně „Když se budou sousedi zase chlubit svoji zahrádkou“. Zda-li si tuto tvář bude značka šetřit pouze na výrobky vyšší řady Parkside Performance, nebo Arnold zaštítí i základní zelenou řadu Parkside, je tak otázkou.

Ve spojitosti se značkou Parkside se u nás můžete podívat na srovnání 10 nejlepších Parkside produktů.

Zdroj: Tisková zpráva

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.