Menu

Automatická kulma Philips se slevou 24 %: Díky inovativní technologii vykouzlí oslnivé lokny!

Automatická kulma Philips se slevou 24 %: Díky inovativní technologii vykouzlí oslnivé lokny!
Ilustrace: Arecenze

Philips Series 7000 BHB876/00 je skvělý pomocník pro každodenní úpravu vlasů – jedná se totiž o automatickou kulmu s chytrým systémem kulmování. Kulma vám spolehlivě pomůže s vytvořením dokonalých loken, a to s minimálním úsilím.

S funkcemi jako vertikální rukojeť, ochranný keramický povrch s keratinem a inteligentní zpětná vazba nabízí tento produkt široké možnosti stylingu a péče o vlasy. Na stránce philips.cz byla tato kulma v rámci nabídky ke Dni matek zlevněna o 24 %! Místo původních 3 299 Kč ji tak pořídíte za sympatických 2 499 Kč.

Automatická kulma Philips Series 7000 je o 800 Kč levnější

Klady

  • Jednoduchá manipulace
  • Samonamotávací systém
  • Rychlé natočení

Zápory

  • Poměrně větší přístroj
2 499 Kč Původní cena 3 299 Kč
  • Perfektní kulmování a úprava vlasů – Kulma Philips Series 7000 disponuje inovativním chytrým systémem pro automatickou tvorbu loken. Krásně vlnitých vlasů tak dosáhnete téměř bez námahy a poměrně rychle. Díky delšímu válečku je navíc možné upravit až 2x více vlasů najednou a vertikální rukojeť přináší pohodlné použití a přirozený úchop.
  • Ochrana a péče o vlasyKulma Philips je vybavena ochranným keramickým povrchem s keratinem, který chrání vaše vlasy před možným poškozením teplem. Díky technologii Curl Boost je možné vytvářet vlny i při šetrných nízkých teplotách. Funkce ochrany před přehřátím a automatického vypnutí zajišťují bezpečnost během používání.
  • Nastavení a variabilitaAutomatická kulma od Philipsu nabízí škálou 27 nastavení pro zajímavé účesy, včetně různých teplot, časů a směrů kulmování. Tři nastavitelné směry kulmování umožňují kreativní styling a individuální úpravu podle vaší preference.
  • Praktické vlastnosti – Proces úpravy vlasů vám usnadní inteligentní zpětná vazba s funkcí automatického vypnutí a indikátorem připravenosti. Otevřený design podporuje přirozené proudění vlasů a minimalizuje riziko zamotání, otočný kabel a možnost čištění válce zase přispívají k celkovému pohodlí a praktičnosti produktu.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.