Menu

Bezdrátová nabíječka MagPowerstation se slevou 30 %? Nabije až 3 zařízení najednou, nyní o 400 Kč levnější

Bezdrátová nabíječka MagPowerstation se slevou 30 %? Nabije až 3 zařízení najednou, nyní o 400 Kč levnější
Ilustrace: Arecenze

Bezdrátová nabíječka FIXED MagPowerstation slibuje elegantní a výkonné řešení pro bezdrátové nabíjení vašich Apple zařízení. S podporou MagSafe nabízí rychlé dobíjení iPhone, Apple Watch i AirPods a je ideální pro každodenní použití. Na Datartu naleznete tuto šikovnou nabíječku se slevou 30 % – místo původních 1 299 Kč teď stojí pouze 899 Kč, ušetříte tedy celých 400 Kč!

Bezdrátová nabíječka 3 v 1 FIXED je nyní o 400 Kč levnější  

Klady

  • Flexibilní použití 3 v 1
  • Rychlé nabíjení
  • Elegantní design

Zápory

  • Nabíječka na hodinky není součástí balení
899 Kč Původní cena 1 299 Kč
  • Bezdrátové nabíjení MagSafe – FIXED MagPowerstation nabízí rychlé a bezpečné nabíjení vašeho Apple zařízení s funkcí MagSafe díky integrovaným magnetům, které zajistí snadné a spolehlivé připojení.
  • Kompatibilita s Apple zařízeními – Tato stylová bezdrátová nabíječka plně podporuje plně vaše Apple zařízení, a to včetně iPhonu, Apple Watch i sluchátek AirPods. Eliminujete tak potřebu vlastnit několik drátových nabíječek, vystačíte si pouze s tímto šikovným pomocníkem. To nejenom ušetří místo, ale také usnadní váš každodenní život.
  • Stylový design a ochrana zařízeníFIXED MagPowerstation kombinuje funkčnost s estetikou. S elegantním a moderním designem se hodí do každého prostředí. Ochranný silikonový povrch zajistí, že se vaše zařízení nepoškrábe, zatímco protiskluzové podložky na spodní straně nabíječky udrží zařízení během nabíjení na místě.
  • Flexibilita a přenosnost – Díky možnosti snadného vyjmutí ze stojánku a použití samostatně s USB-C konektorem (který je součástí balení) je MagPowerstation skvělým společníkem na cesty. To vám umožní nabíjet vaše zařízení kdekoli a kdykoli budete potřebovat, aniž byste museli převážet více nabíječek. Váš telefon, hodinky nebo sluchátka tak budou vždy připraveny k použití, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.
  • Podpora standardu Qi a nabíjení dalších zařízení – Kromě nabíjení Apple produktů podporuje FIXED MagPowerstation také standard Qi na sekundární nabíjecí ploše. To znamená, že můžete nabíjet i zařízení jiných značek, pokud podporují bezdrátové nabíjení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.