DeeZee.eu – Recenze, zkušenosti, slevy a kupóny 2023 | Arecenze
Menu

DeeZee.eu – Recenze, zkušenosti, slevy a kupóny 2023

DeeZee.eu – Recenze, zkušenosti, slevy a kupóny 2023

Polský e-shop s obuví DeeZee si postupem času oblíbili i čeští zákazníci. Jedním z hlavních důvodů je především široká nabídka produktů a jejich příznivá cena. E-shopu se tak poměrně úspěšně daří konkurovat větším prodejcům nejen obuvi, ale i oblečení v kategorii dámské módy.

Shrnutí:

  • DeeZee je polský e-shop založený v roce 2004, jež se zaměřuje na výrobu a prodej obuvi.
  • V průběhu let do své nabídky přidal také dámské oblečení a další doplňky.
  • Naše osobní zkušenost s e-shopem je pozitivní, přičemž zásilka dorazila do 3 pracovních dnů.
  • Pozitivní je také naše zkušenost s uživatelskou podporou – někteří zákazníci mají však opačnou zkušenost.
  • E-shop je nejčastěji pozitivně hodnocen pro rychlou a levnou dopravu, díky čemuž ho využívá přes 700 tisíc zákazníků ročně.

Klady

+ Na základě osobní zkušenosti doručení do 2 až 3 pracovních dnů

+ Přehledný e-shop

+ Široká nabídka produktů

+ Nízké ceny

Zápory

Občas problémy s uživatelskou podporou

Osobní zkušenost s DeeZee

Abychom vám nabídli opravdu plnohodnotnou recenzi, rozhodli jsme se vyzkoušet DeeZee na vlastní kůži. Samotný e-shop je velmi přehledný a moderní – procházení dostupného zboží je tedy snadné. Jednoduchá byla i tvorba objednávky na obal pro AirPods, jež probíhala standardně jako u jiných e-shopů.

V první řadě bylo nutné vyplnit podrobnosti objednávky, jako je e-mail, jméno, příjmení, telefon a adresa. Poté jsme se přesunuli k výběru platební metody a dopravce. I zde na nás nečekalo žádné velké překvapení. Na výběr jsme dostali z platby kartou, dobírkou a PayPal – my jsme v tomto případě zvolili platbu kartou, jež proběhla klasicky přes platební bránu PayU.

 

U dopravy jsme si pak zvolili doručení do Z-Boxu od Zásilkovny, přičemž u této varianty je cena dopravy nejnižší. Ihned po vytvoření objednávky a jejím zaplacení nám dorazil potvrzovací e-mail. K odeslání zásilky došlo hned druhý den ráno. K uložení zásilky do boxu došlo však až za dva dny – v tomto případě bylo však zdržení na straně Zásilkovny.

Balíček byl perfektně zabalený, přičemž oceňujeme i vlastní obal s logem firmy. Celkově hodnotíme zkušenost s e-shopem velmi pozitivně a oceňujeme především jeho rychlost. Pozitivně hodnotíme také odezvu od uživatelské podpory, která nám odpověděla do druhého dne.

Slevy a kupóny

Pokud chcete na DeeZee ušetřit, můžete navštívit přímo kategorii e-shopu „výprodej“. Zde se pravidelně obměňují produkty s různě vysokou slevou. Dostupné jsou často i různé časově omezené akce, s nimiž lze ušetřit od 15 do 50 %. V současnosti žádný cashbackový portál nenabízí v souvislosti s e-shopem cashback ani jiné slevy.

Základní charakteristiky

DeeZee je polská společnost, která byla v roce 2004 založena za účelem výroby a prodeje obuvi. Na polském trhu oficiálně funguje od roku 2005, přičemž své zboží dováží i do ostatních zemí, včetně České republiky a Slovenska.

V průběhu času se společnosti podařilo získat více než 700 000 zákazníků, přičemž jejich počet neustále roste. Velkou zásluhu na tom má i spolupráce s řadou známých tváří, mezi něž se řadí i Ewa Farna. O oblíbenosti značky na polském trhu svědčí i řada cen a ocenění, které se jí během let 2012 až 2016 podařilo získat.

Základní informace
Počet poboček 0
Rok založení 2004
Sídlo Skawina, Polsko
Počet produktů Stovky
Cena dopravy (Kč) 70 – 80
Cena dobírky (Kč) 30
Doprava zdarma (Kč) 1 200 (pouze Zásilkovna)
Minimální výše objednávky (Kč) 1
Telefonní linka Ano
Komunikace přes e-mail Ano
Online chat Ne
Věrnostní program Ne

Sortiment e-shopu

DeeZee se zaměřuje pouze na prodej dámské obuvi, oblečení a příslušenství. Narazíte tu tedy na vše od šatů až po mikiny. Poměrně široká je také nabídka obuvi, jež obsahuje tenisky, kozačky, lodičky či baleríny.

Příjemně vás překvapí i dostupné příslušenství, kde jsou nejen peněženky nebo tašky, ale i kryty na iPhone či AirPods. Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete navštívit také kategorii „inspirace“, kde DeeZee pravidelně vystavuje fotografie aktuálních kolekcí.

Sortiment e-shopu
Dámská obuv Ano
Šaty Ano
Sukně Ano
Kalhoty Ano
Košile Ano
Mikiny Ano
Svetry Ano
Bundy Ano
Džíny Ano
Trička halenky Ano
Příslušenství Ano

Platební metody a doprava

DeeZee nabízí pouze tři možnosti platebních metod, a to dobírku, platební kartu a PayPal. Dobírka je vždy placená, a to s poplatkem 30 Kč. U dopravy máte opět na výběr ze tří variant, a to České pošty, Zásilkovny nebo GLS. U České pošty zaplatíte 75 Kč a u GLS 80 Kč, přičemž nezáleží na hodnotě zásilky. Nejlevnější variantou je Zásilkovna s dopravou na výdejní místo za 70 Kč – u objednávek nad 1 200 Kč je doprava zdarma.

Platební metoda a dostupnost dopravy
Dobírka Ano
Platební karta Ano
Bankovní převod Ne
Google Pay Ne
PayPal Ano
Kryptoměny Ne
Twisto Ne
Geis Ne
GLS Ano
PPL Ne
DPP Ne
WEDO Ne
Zásilkovna Ano
Česká pošta Ano
Balíkovna Ne
123 kurýr Ne
Osobní odběr na pobočce e-shopu Ne

Uživatelský účet

U DeeZee si můžete vytvořit jednoduchý uživatelský účet, jehož prostřednictvím lze spravovat vytvořené objednávky nebo si tvořit seznam přání. Registrace je možná buď prostřednictvím e-mailu, nebo Apple ID.

Uživatelská podpora

Uživatelskou podporu lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo infolinky. V našem případě nám podpora odpověděla na e-mail do druhého dne. Každopádně lze dohledat negativní zkušenosti některých zákazníků, kterým se delší dobu nedařilo s podporou spojit. Někteří si také stěžovali na to, že z e-shopu zmizely kontaktní údaje, nám se je však podařilo dohledat zde.

Hodnocení e-shopu zákazníky

DeeZee je zákazníky hodnoceno především pozitivně. Kromě široké nabídky vyzdvihují také rychlé a bezproblémové dodání zboží. Na druhou stranu se v některých případech objevily problémy s vrácením peněz a komunikací s uživatelskou podporou. Ve většině případů se však zákazníkům podařilo vše úspěšně vyřešit.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným e-shopům

Nepochybně největší výhodou DeeZee je její nabídka produktů, jež čítá stovky originálních kousků dámské obuvi či oblečení. Oproti konkurenci se jí navíc daří nabízet zboží za dostupné ceny – každopádně je třeba počítat s tím, že většina je vyrobena v Číně (zde byl vyroben i námi doručený obal na Air Pods).

Pozitivně hodnotíme také rychlé a bezproblémové dodání zásilky. I když jsme osobně měli pozitivní zkušenost s uživatelskou podporou, nemůžeme bohužel přehlédnout některé recenze, jež mluví o opaku. Velmi kladně hodnotíme také samotný vzhled e-shopu, jež je obohacen o originální fotografie a často i lookbook nových kolekcí.

Porovnání s alternativami

DeeZee se snaží konkurovat zejména velkým prodejcům obuvi, mezi něž se řadí například CCC – s tím společnost nakonec navázala spolupráci. Mezi největší konkurenty společnosti se řadí polská firma Wojas, jež také z počátku fungovala primárně jako prodejce obuvi. Oproti DeeZee zde narazíte na širší nabídku obuvi vyrobené zejména z pravé kůže. Na druhou stranu je obuv od DeeZee cenově dostupnější.

Závěrečné shrnutí

DeeZee je podle nás kvalitní e-shop s dostupnou dámskou módou, kterou si navíc i vyrábí. Pozitivně hodnotíme zejména širokou nabídku produktů, a to nejen v kategorii obuvi. Z naší osobní zkušenosti můžeme DeeZee doporučit hlavně pro rychlé a bezproblémové dodání objednávky, díky čemuž k nám zásilka dorazila do tří pracovních dnů.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Dobrý den, doprava zdarma je dostupná i u jiných způsobů dopravy? Děkuji.

Petra Kovářová

Dobrý den, na e-shopu jsme dohledali pouze informaci, že se doprava zdarma vztahuje na objednávky s hodnotou nad 1 200 Kč u dopravy přes Zásilkovnu – vše si můžete ověřit zde. Přejeme hezký zbytek dne.

Nikol Engelmann, redaktor

Dobrý den, jak funguje u e-shopu vrácení zboží? Díky.

Lucie Marešová

Dobrý den, na vrácení zboží máte 30 dní od dodání zásilky. Před vrácením je nutné do zásilky přibalit formulář a odeslat na adresu. Peníze by vám měly být vráceny do 14 dnů – více informací se dozvíte zde.

Nikol Engelmann, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.